Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka tygodniowa z 25.02.2024 w Będzinie. Sprawdź, czy jesteś na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Będzina, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 18.02 a 24.02.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Największe potęgi finansowe w Będzinie! Oto lista TOP 20 najbogatszych firm w mieście. Poznaj zdobywców tytułu Diament Forbesa 2024”?

Przegląd tygodnia: Będzin, 25.02.2024. 18.02 - 24.02.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Największe potęgi finansowe w Będzinie! Oto lista TOP 20 najbogatszych firm w mieście. Poznaj zdobywców tytułu Diament Forbesa 2024

Największe potęgi finansowe w Będzinie! Redakcja „Forbes” już po raz szesnasty publikuje zestawienie diamentów, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tegoroczna, rekordowo długa Diamentowa lista firm przekroczyła 29 tys. przedsiębiorstw! Oto najlepiej radzące sobie firmy z Będzina. Kto znalazł się na podium? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj wyniki.

📢 Energiczne Ślązaczki tańczą do rana! Zobacz gorące momenty z weekendowej imprezy w klubie Pomarańcza w Katowicach. Oto najlepsze zdjęcia

Ślązaczki potrafią się bawić! Kluby prześcigają się w organizowaniu coraz to ciekawszych imprez. Przez wiele z nich przewija się kilkaset, a bywa że kilka tysięcy imprezowiczów od piątku do niedzieli. Który z nich jest najchętniej odwiedzany? Zobacz jak wyglądała zabawa w walentynkowy weekend w połowie lutego, w jednym z największych klubów w regionie - w katowickim klubie Pomarańcza. Na miejscu pojawiło się całe mnóstwo pięknych pań...

📢 Domki letniskowe na wyciągnięcie ręki! 10 najtańszych ofert na Śląsku. Góry, jeziora, lasy - raj na wakacje. Ceny od 65 tys. zł! Luty 2024

Domki letniskowe w woj. śląskim - w pięknych lokalizacjach! Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku, wybrać się w piękne miejsce na weekend lub urlop i nie musieć martwić się o opłacanie i bookowanie noclegu? Warto pomyśleć o kupnie domku letniskowego! Te w woj. śląskim ulokowane są w urokliwych miejscach: nad jeziorami, w lasach, z pięknym widokiem. Zobaczcie TOP 10 najtańszych domków letniskowych w regionie!

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 25.02.2024: 18.02-24.02.2024 Będzin: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Będzinie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Velostrada w Czeladzi będzie miała ponad 5 kilometrów. GZM wspomogła finansowo miasto. Najpierw program, potem przetarg na prace w terenie

Velostrada w Czeladzi coraz bliżej. Miasto otrzyma około 257 tys. zł wsparcia z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Pieniądze posłużą do przygotowania programu funkcjonalno-użytkowego części Velostrady nr 7, która będzie przebiegać przez to zagłębiowskie miasto.

📢 Przebudowa ul. Staropogońskiej w Czeladzi wkroczyła w najtrudniejszy etap. Wykopy sięgały sześciu metrów, jest już część chodników

Przebudowa ulicy Staropogońskiej w Czeladzi przebiega sprawnie, choć obecnie całość remontowanego odcinka to jeden wielki plac budowy. Prace rozpoczęły się w sierpnia ubiegłego roku. Inwestycja nie jest łatwa, bowiem wcześniej nie było tu nawet asfaltu, a tylko betonowe płyty.

📢 Planujesz zamieszkać na wsi w woj. śląskim? Blisko las, pola... i spokój. Oto 11 najtańszych domów do kupienia! Ceny już od 55 tys. zł. Rank

Planujesz zamieszkać na wsi w woj. śląskim? W galerii publikujemy zestawienie 11 NAJTAŃSZYCH ofert takich nieruchomości z terenu woj. śląskiego. Jak się okazuje, najtańsze domy z działką są już za ok. 55 tys. złotych, z czego najdroższy kosztuje... 134 tys. złotych! Zobacz te oferty.

📢 Kamienice w Czeladzi pięknieją z każdym dniem. Budynek przy ul. Katowickiej wygląda coraz lepiej, a przy ul. Bytomskiej mury prawie gotowe

W Czeladzi coraz lepiej wyglądają kamienice wokół rynku. Zmienią się także te na sąsiednich uliczkach. Widać już prawie całą odbudowaną od podstaw kamienicę przy ul. Bytomskiej 20. Zmienia się również prywatny budynek przy ulicy Katowickiej 4.

📢 Mobilne płuca w Czeladzi mocno poszarzały. Kampania „Zobacz czym oddychasz. Zmień to!” pokazuje jakość powietrza i zachęca do wymiany pieców

„Zobacz czym oddychasz. Zmień to” – to piąta edycja kampanii Polskiego Alarmu Smogowego. Przez dwa tygodnie instalacja mobilnych płuc gościła na placu Viannay’a w Czeladzi. Okazało się, że w tym czasie mocno sczerniały, co świadczy o tym, że jest jeszcze sporo do zrobienia, byśmy mogli oddychać lepszej jakości powietrzem.

📢 Ślubowanie nowej strażaczki i podziękowania za uratowanie życia mężczyźnie w Komendzie Powiatowej PSP w Będzinie

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie odbyła się uroczysta zbiórka. Była to okazja do złożenia ślubowania na sztandar przez nową strażaczkę, świętowania Dnia Służby Cywilnej, a także wręczenia wyróżnień za bohaterską postawę dla strażaków oraz policjantów.

📢 W Czeladzi testowali metrorowery. Na początek nowoczesne jednoślady pojawią się w ośmiu gminach GZM. Jak je wypożyczyć?

Na przełomie lutego i marca tego roku w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii wystartuje największy w Polsce i trzeci w Europie system miejskich wypożyczalni rowerów. Czeladzcy urzędnicy testują już metrorowery, stacje oraz aplikację niezbędną do wypożyczania jednośladów. Na początek w Czeladzi pojawią się cztery stacje, gdzie będzie można wypożyczyć jednoślady.

📢 Za nami Dzień Kajdanek - oto najlepsze MEMY! To bardzo uniwersalny przyrząd... Bo co innego przyda się zarówno w łóżku i na komisariacie?

Dzisiaj, miłośnicy mody i policyjni entuzjaści łączą siły w radosnym świętowaniu. Bowiem 20 lutego obchodzimy Światowy Dzień Sprawiedliwości Społecznej i Dzień Kajdanek. Zobacz, jak świętują internauci! W naszej galerii znajdziesz najlepsze memy o kajdankach.

📢 Substancja nieznanego pochodzenia wyciekła z terenu byłej cegielni w Sławkowie. Nocna akcja służb. Jak to się skończyło?

Substancja nieznanego pochodzenia wyciekła z terenu byłej cegielni w Sławkowie, gdzie działalność prowadzi prywatna firma. Nocna akcja służb pomogła, na szczęście nie zostały też zanieczyszczone wody Białej Przemszy.

📢 Ekspresowo załatali największe dziury w kilku drogach powiatowych w Czeladzi. Teraz czas na Tuwima i kolejne ulice

Drogi powiatowe w Czeladzi w powiecie będzińskim jeszcze kilka dni temu wyglądały bardzo źle. Dziura na dziurze, wyrwa na wyrwie. Po publikacji w NaM na ten temat w ekspresowym tempie udało się załatać wszystkie największe zapadliska.

📢 Święto Służby Cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie. Podziękowania za codzienne zaangażowanie w pracę

Święto Służby Cywilnej na stałe wpisało się do kalendarza imprez i uroczystości obchodzonych w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie. Kierownictwo będzińskiej komendy oraz podległych komisariatów spotkało się z zatrudnionymi w będzińskim garnizonie pracownikami cywilnymi policji, by podziękować im za sumienność i rzetelność, oraz zaangażowanie w codzienną pracę. Specjalne życzenia dla pracowników cywilnych złożył komendant powiatowy policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek oraz starosta będziński Sebastian Szaleniec.

📢 Mieszkańców Czeladzi odwiedził Jarosław Wieczorek. Rozmawiano o najważniejszych sprawach dla Polski

19 lutego o godzinie 17.00 były wojewoda śląski i obecnie poseł Jarosław Wieczorek odwiedził mieszkańców Czeladzi. Podczas wydarzenia poruszano tematy ważne dla Polek i Polaków. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania.

📢 Czeladzianka zachorowała na ostrą białaczkę szpiku kostnego. W sobotę 24 lutego akcja rejestracji dawców w Wojkowicach

Takiej wiadomości nie chciałby usłyszeć nikt, ale pani Małgorzata nie poddaje się. Walczy i będzie walczyć. By wszystko zakończyło się dobrze potrzebna jest jednak pomoc. Pomoc każdego z nas, bowiem każdy może okazać się jej genetycznym bliźniakiem. Warto więc wybrać się do Wojkowic, gdzie w tamtejszym Zakładzie Opieki Zdrowotnej odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego.

📢 Duża inwestycja drogowa rozpoczyna się w powiecie będzińskim. W Siewierzu będą remontować ul. Piłsudskiego, prowadzącą do rynku

W Siewierzu rozpoczyna się przebudowa ulic w pobliżu rynku: Piłsudskiego oraz Plac Strażacki. To będą duże zmiany dla kierowców, którzy wcześniej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Spory fragment ul. Piłsudskiego do rynku ma stać się bowiem ulicą jednokierunkową. To ma zmniejszyć skumulowanie pojazdów wokół tego obciążonego bardzo mocno ruchem fragmentu miasta i gminy.

📢 W Siewierzu będą remontować ul. Piłsudskiego. Kierowców czekają utrudnienia wokół rynku. Co się zmieni?

W Siewierzu rozpoczyna się przebudowa ulic w pobliżu rynku: Piłsudskiego oraz Plac Strażacki. To będą duże zmiany dla kierowców, którzy wcześniej muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Spory fragment ul. Piłsudskiego do rynku ma stać się bowiem ulicą jednokierunkową. To ma zmniejszyć skumulowanie pojazdów wokół tego obciążonego bardzo mocno ruchem fragmentu miasta i gminy.

📢 O krok od tragedii w Będzinie! Dzięki szybkiej reakcji mundurowych udało się uratować chłopców, którzy weszli na środek stawu

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie udało się uniknąć tragedii. 4 chłopców weszło na środek stawu. Chcieli oni wykonać przerębel, a następnie łowić ryby.

📢 Dwóch strażaków z Będzina i lekarz pomogli mężczyźnie na przystanku. Gdyby nie oni już by nie żył

Będzińska straż pożarna napisała w mediach społecznościowych o godnej podziwu postawie dwóch strażaków oraz lekarza. Cała trójka, mimo tego, że nie była na służbie, pomogła człowiekowi, który leżał na ławce jednego z przystanków. Gdyby nie podjęta resuscytacja, mężczyzna by nie żył.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na bedzin.naszemiasto.pl Nasze Miasto