Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Przegląd prasy z lutego 2024. Zestaw najważniejszych wydarzeń miesiąca. Co działo się w Będzinie?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie podsumowanie minionego miesiąca. Zobacz artykuły, które w lutym czytaliśmy najchętniej. Które informacje przykuwały uwagę mieszkanek i mieszkańców Będzina najbardziej? Czy czytałeś artykuł: „Imprezowały w klubach na Śląsku i wyglądały NAJPIĘKNIEJ. Zobacz zdjęcia ze stycznia 2024, z wielu dyskotek”?

Przegląd lutego 2024 w Będzinie: top 3 artykuły z miesiąca

Oto lista najpopularniejszych wiadomości z lutego 2024 roku. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Imprezowały w klubach na Śląsku i wyglądały NAJPIĘKNIEJ. Zobacz zdjęcia ze stycznia 2024, z wielu dyskotek

Imprezowały w klubach na Śląsku i wyglądały NAJPIĘKNIEJ. To był bardzo imprezowy styczeń 2024 r. - wszak KARNAWAŁ! Działo się w klubach w woj. śląskim, przez które przewinęło się tysiące fanów dobrej zabawy. Oto najpiękniejsze panie z dyskotek w naszym regionie, które bawiły się podczas styczniowych imprez. Sprawdź, jak się prezentowały na zdjęciach wykonanych przez klubowych fotografów. Oto panie na parkietach klubów z woj. śląskiego, z m.in. Katowic, Rybnika, Gliwic, Lublińca, Bielska-Białej czy Siemianowic Śląskich.

📢 Będzin. Remont "nerki" i DW 910 rozpoczął się na dobre - ZDJĘCIA. Zwężenia i ciężki sprzęt na drodze. Kierowcy muszą mieć się na baczności!

INWESTYCJE. Rozpoczął się na dobre remont słynnej „nerki” w Będzinie, a wraz z nią ponad 5-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 910. To główna droga prowadząca przez całe miasto, łącząca DK86 i Czeladź z Dąbrową Górniczą. Drogowcy właśnie wszędzie rozstawili barierki, zajmując skrajne pasy ruchu w obu kierunkach. Kierowcy muszą mieć się na baczności, bo rozpoczęło się zrywanie starej nawierzchni asfaltowej, z każdym dniem pracować będzie coraz więcej ciężkiego sprzętu.

📢 Wyborny obiad według Magdy Gessler! Oto 25 pysznych przepisów. Którą z pozycji wybierzesz?

Zaskocz swoich bliskich i zamień swoją kuchnię w wykwintną restaurację. Wszystko za sprawą przepisów, które sprawią, że ze stołu, dania znikną w mgnieniu oka! Są tutaj propozycje dla każdego - słodkie, słone, bezmięsne i te z mięsem. Dzięki tym potrawom podbijesz serca i żołądki wszystkich domowników. Przejdź do galerii, by poznać 25 najlepszych przepisów na pyszne dania według receptury Magdy Gessler. Tutaj nic się nie zmarnuje!

Zrób sobie prezent

Materiały promocyjne partnera

Prasówka marzec Będzin: pozostałe wydarzenia z poprzedniego miesiąca

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w lutym uwagę czytelniczek i czytelników z Będzina. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Dwaj napastnicy z Sosnowca rozbili mężczyźnie butelkę na głowie i pobili go w Będzinie. Policjanci musieli działać szybko

Sceny jak z gangsterskiego filmu rozegrały się w Będzinie. Dwaj napastnicy rozbili butelkę na głowie 26-letniego mężczyzny, pobili go i zostawili na ulicy. Policjanci rozpoczęli natychmiast poszukiwania bandytów.

📢 Policyjna akcja w Będzinie. Dron śledził kierowców i ich wyczyny na drodze. Jak to się skończyło?

Będzińscy policjanci przeprowadzili kolejną akcję, by chronić niezmotoryzowanych uczestników ruchu drogowego. Zwracali szczególną uwagę na to, co dzieje się przy przejściach dla pieszych. Podczas kontroli dróg na terenie powiatu będzińskiego wykorzystali drona, dzięki któremu z powietrza obserwowali skrzyżowania i rejony przejść dla pieszych. Mundurowi przeprowadzili łącznie ponad 80 kontroli. Jaki był ich efekt?

📢 Kolejne pary świętowały w Będzinie złote, diamentowe, a nawet żelazne gody. Były medale, życzenia i chwile wzruszenia

W Będzinie kolejne pary świętowały rocznice wspólnego kroczenia przez życie i radzenia sobie razem ze wszystkimi przeciwnościami losu. Nie zabrakło życzeń kolejnych, wspólnych lat w zdrowiu, a także obecności najbliższej rodziny.

📢 Tak imprezują panie w Katowicach! To był gorrrrący weekend w jednym z największych klubów w regionie - w Pomarańczy. Oto ZDJĘCIA

Tak imprezują panie w Katowicach! Kluby prześcigają się w organizowaniu coraz to ciekawszych imprez. Przez wiele z nich przewija się kilkaset, a bywa że kilka tysięcy imprezowiczów od piątku do niedzieli. Który z nich jest najchętniej odwiedzany? Zobacz jak wyglądała zabawa w walentynkowy weekend w połowie lutego, w jednym z największych klubów w regionie - w katowickim klubie Pomarańcza. Na miejscu pojawiło się całe mnóstwo pięknych pań...

📢 Lista firm z Będzina, które rozwijają się NAJLEPIEJ i zarobiły sporo! Jest tu Drosol, MATBUD, Palser...To będzińskie Diamenty Forbesa

Lista firm z Będzina, które rozwijają się NAJLEPIEJ. Redakcja „Forbes” już po raz szesnasty publikuje zestawienie diamentów, czyli najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tegoroczna, rekordowo długa Diamentowa lista firm przekroczyła 29 tys. przedsiębiorstw! Oto najlepiej radzące sobie firmy z Będzina. Kto znalazł się na podium? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj wyniki.

📢 Nowa restauracja obok Parku Grabek w Czeladzi i kompleksu rekreacyjnego z basenami, ma być gotowa do lata

W 2016 roku „Kuchenne rewolucje” przeprowadzała tutaj Magda Gessler. Lokal ibok Parku Grabek i kompleksu rekreacyjnego basenów przechodził potem różne koleje losu. Teraz remontuje go MOSiR, by wynająć wkrótce najemcom. Co prawda inwestycja ma opóźnienie, ale do lata wszystko ma być gotowe.

📢 Tańcz, baw się, biesiaduj! Zobacz MEMY o ostatkach i... baw się dobrze! Bo śledzik lubi pływać

Ostatki - memy. Tradycja ostatków ma głębokie zakorzenienie w polskiej kulturze. Jest to czas radości, wspólnoty i świętowania, który symbolizuje przejście z karnawału do okresu refleksji i przygotowania duchowego Wielkiego Postu. Przejdź do naszej galerii i zobacz, jak internauci świętują ostatki.

📢 Co przyda się w łóżku i na komisariacie? KAJDANKI! Dodaj trochę pikanterii do codziennego życia i pobaw się w policjanta

Dzisiaj, miłośnicy mody i policyjni entuzjaści łączą siły w radosnym świętowaniu. Bowiem 20 lutego obchodzimy Światowy Dzień Sprawiedliwości Społecznej i Dzień Kajdanek. Zobacz, jak świętują internauci! W naszej galerii znajdziesz najlepsze memy o kajdankach.

📢 Velostrada w Czeladzi będzie miała ponad 5 kilometrów. GZM wspomogła finansowo miasto. Najpierw program, potem przetarg na prace w terenie

Velostrada w Czeladzi coraz bliżej. Miasto otrzyma około 257 tys. zł wsparcia z budżetu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Pieniądze posłużą do przygotowania programu funkcjonalno-użytkowego części Velostrady nr 7, która będzie przebiegać przez to zagłębiowskie miasto.

📢 Kamienice w Czeladzi pięknieją z każdym dniem. Budynek przy ul. Katowickiej wygląda coraz lepiej, a przy ul. Bytomskiej mury prawie gotowe

W Czeladzi coraz lepiej wyglądają kamienice wokół rynku. Zmienią się także te na sąsiednich uliczkach. Widać już prawie całą odbudowaną od podstaw kamienicę przy ul. Bytomskiej 20. Zmienia się również prywatny budynek przy ulicy Katowickiej 4.

📢 Ślubowanie nowej strażaczki i podziękowania za uratowanie życia mężczyźnie w Komendzie Powiatowej PSP w Będzinie

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie odbyła się uroczysta zbiórka. Była to okazja do złożenia ślubowania na sztandar przez nową strażaczkę, świętowania Dnia Służby Cywilnej, a także wręczenia wyróżnień za bohaterską postawę dla strażaków oraz policjantów.

📢 Ekspresowo załatali największe dziury w kilku drogach powiatowych w Czeladzi. Teraz czas na Tuwima i kolejne ulice

Drogi powiatowe w Czeladzi w powiecie będzińskim jeszcze kilka dni temu wyglądały bardzo źle. Dziura na dziurze, wyrwa na wyrwie. Po publikacji w NaM na ten temat w ekspresowym tempie udało się załatać wszystkie największe zapadliska.

📢 Święto Służby Cywilnej w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie. Podziękowania za codzienne zaangażowanie w pracę

Święto Służby Cywilnej na stałe wpisało się do kalendarza imprez i uroczystości obchodzonych w Komendzie Powiatowej Policji w Będzinie. Kierownictwo będzińskiej komendy oraz podległych komisariatów spotkało się z zatrudnionymi w będzińskim garnizonie pracownikami cywilnymi policji, by podziękować im za sumienność i rzetelność, oraz zaangażowanie w codzienną pracę. Specjalne życzenia dla pracowników cywilnych złożył komendant powiatowy policji w Będzinie insp. Arkadiusz Więcek oraz starosta będziński Sebastian Szaleniec.

📢 Mieszkańców Czeladzi odwiedził Jarosław Wieczorek. Rozmawiano o najważniejszych sprawach dla Polski

19 lutego o godzinie 17.00 były wojewoda śląski i obecnie poseł Jarosław Wieczorek odwiedził mieszkańców Czeladzi. Podczas wydarzenia poruszano tematy ważne dla Polek i Polaków. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania.

📢 Czeladzianka zachorowała na ostrą białaczkę szpiku kostnego. W sobotę 24 lutego akcja rejestracji dawców w Wojkowicach

Takiej wiadomości nie chciałby usłyszeć nikt, ale pani Małgorzata nie poddaje się. Walczy i będzie walczyć. By wszystko zakończyło się dobrze potrzebna jest jednak pomoc. Pomoc każdego z nas, bowiem każdy może okazać się jej genetycznym bliźniakiem. Warto więc wybrać się do Wojkowic, gdzie w tamtejszym Zakładzie Opieki Zdrowotnej odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego.

📢 O krok od tragedii w Będzinie! Dzięki szybkiej reakcji mundurowych udało się uratować chłopców, którzy weszli na środek stawu

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie udało się uniknąć tragedii. 4 chłopców weszło na środek stawu. Chcieli oni wykonać przerębel, a następnie łowić ryby.

📢 Dwóch strażaków z Będzina i lekarz pomogli mężczyźnie na przystanku. Gdyby nie oni już by nie żył

Będzińska straż pożarna napisała w mediach społecznościowych o godnej podziwu postawie dwóch strażaków oraz lekarza. Cała trójka, mimo tego, że nie była na służbie, pomogła człowiekowi, który leżał na ławce jednego z przystanków. Gdyby nie podjęta resuscytacja, mężczyzna by nie żył.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na bedzin.naszemiasto.pl Nasze Miasto