MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Dzień edukacji narodowej tym razem miał swoją uroczystą odsłonę w Sławkowie.

oprac. sauer
W miniony poniedziałek w Sławkowie odbył się Dzień Edukacji Narodowej, na który przybyli nauczyciele z niemal całego Zagłębia. Nauczyciele spotkali się tutaj w Zespole Szkół im. Jana Pawła II.

- Dla Sławkowa oraz naszego Zespołu Szkół jest to wyjątkowe i szczególne wyróżnienie, że doceniając naszą pracę Śląski Kurator Oświaty zdecydował się zorganizować Święto Edukacji w Sławkowie i że pani minister Edukacji Narodowej odwiedziła właśnie Sławków -podkreśla Bronisław Goraj, burmistrz Sławkowa.

Nagrody otrzymało w sumie 85 wyróżnionych nauczycieli oraz osoby związane z oświatą i edukacją z Delegatury Sosnowieckiej Kuratorium Oświaty w Katowicach, które odebrały Medale Komisji Edukacji Narodowej - najwyższe resortowe nagrody w oświacie, Nagrody Ministra Edukacji Narodowej, Kuratora Oświaty oraz burmistrza Miasta Sławkowa.

Cztery nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej burmistrz Sławkowa przyznał: Agacie Sobczyk - nauczycielowi Szkoły Podstawowej im. Jana Baranowskiego, Jolancie Wadas - nauczycielowi Zespołu Szkół im. Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, Dorocie Macherze - nauczycielowi Przedszkola Miejskiego oraz Danucie Janik - dyrektorowi Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie. Na wyjątkowej uroczystości, na wyjątkowych gości czekała również niespodzianka artystyczna. Wystąpił i bez wątpienia zachwycił wszystkich zgromadzonych litewski zespół folklorystyczny Bitula. Oprócz Litwinów podczas uroczystości zaprezentowali się także uczniowie zespołu tanecznego. ART

od 7 lat
Wideo

Ukraina rozpocznie oficjalne rozmowy o przystąpieniu do UE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bedzin.naszemiasto.pl Nasze Miasto