Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Zagłębie za pół ceny. We wrześniu znów zjemy i skorzystamy z usług o połowę taniej

PAS
mat. organizatorów
Zbliża się kolejna edycja akcji Zagłębie za pół ceny, w ramach której nie zabraknie Czeladzi za pół ceny. Co to oznacza?

Same korzyści. W dniach od 4 do 6 września w kilku miastach Zagłębia będziemy mogli skorzystać z dużych zniżek, m.in. przy korzystaniu z przeróżnych ofert gastronomicznych, atrakcji i rozrywek. Liczba tych wszystkich zniżkowych propozycji zależała będzie oczywiście od liczby tych, którzy zgłoszą się do tegorocznej odsłony akcji i zechcą wziąć w niej udział. Co roku nie brakuje jednak m.in. właścicieli gastronomicznych biznesów w Czeladzi i Będzinie - i nie tylko - którzy korzystają z okazji promocji, zapraszając do siebie w ramach Zagłębie za pół ceny.

W Będzinie miasto czekało na zgłoszenia przedsiębiorców do 14 sierpnia, w Czeladzi zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 21 sierpnia.

Przedsiębiorco! Prowadzisz biznes na terenie Czeladzi? Poszerzasz swój asortyment o nową usługę lub produkt? Chcesz zdobyć nowych klientów? Zgłoś się więc do akcji "Czeladź za pół ceny" , organizowanej w ramach wspólnego projektu miast zagłębiowskich.

OTO REGULAMIN AKCJI

Regulamin VI edycji akcji „Czeladź za pół ceny” w ramach projektu „Zagłębie za pół ceny"

Organizatorem akcji „Czeladź za pół ceny" jest Miasto Czeladź, z siedzibą przy ul. Katowickiej 45, 41-250 Czeladź, NIP 625-244-87-20 , REGON 2762575121.

1) Akcja „Czeladź za pół ceny” jest częścią projektu „Zagłębie za pół ceny”, organizowanej przez takie miasta, jak: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i Będzin.

2.Organizator przyjmuje zgłoszenia do udziału w akcji na Formularzu Zgłoszeniowym za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected] w terminie do 21 sierpnia 2020 r.

3.Organizator przeprowadzi promocję podmiotów, które zgłoszą chęć udziału w akcji i staną się Partnerami.

4.Partnerzy promowani będą zgodnie z danymi zamieszczonymi w Formularzu Zgłoszeniowym.

5.VI edycja akcji „Czeladź za pół ceny” w ramach projektu „Zagłębie za pół ceny”, odbędzie się w Czeladzi w weekend w dniach 4-6.09 br., w godzinach wskazanych przez poszczególnych Partnerów.

6.Akcja adresowana jest do podmiotów, reprezentujących branżę gastronomiczną, rozrywkową, usługową i kulturalną, włączając również kluby muzyczne. Udział w akcji może wziąć każdy podmiot, którego oferta uzyska akceptację Organizatora.

7.Przystąpienie do akcji jest całkowicie dobrowolne. Akcja otwarta jest dla wszystkich podmiotów, które zaoferują wskazane w pkt. 6 usługi i obniżą cenę na wybrane usługi lub produkty o 50% w dniach 4-6.092020 roku.

8.Udział w akcji jest bezpłatny.

9.Na potrzeby realizacji akcji Partner udziela Organizatorowi niewyłącznej licencji na korzystanie z zamieszczonych w treści Oferty: nazwy, znaków towarowych, fotografii i innych materiałów wykorzystanych do publikacji Oferty. Licencja udzielana jest na następujących polach eksploatacji: wprowadzenie do pamięci komputera, utrwalenie na nośniku cyfrowym, zamieszczenie na stronie internetowej Organizatora, wskazanie adresu w materiałach promocyjnych. Udzielenie licencji następuje nieodpłatnie.

10.Uczestnicy, którzy przystąpią do VI edycji akcji „Czeladź za pół ceny” są zobowiązani do umieszczenia w widocznym miejscu materiałów ją promujących, dostarczonych przez Organizatora.

11.Oferta obejmuje wyłącznie produkty i usługi, których cena w dniach promocji obniżona będzie o 50% w stosunku do ceny cennikowej (karty menu, cenniki usług).

12.Oferta obejmuje produkty i usługi, które stanowią stałą ofertę Partnera.

13.Oferta nie może dotyczyć produktów i usług wprowadzonych tylko na czas akcji.

14.Lokale gastronomiczne i inne podmioty przystępujące do akcji zobowiązują się zaoferować element lub część swojej oferty za pół ceny. Oferta obowiązywać będzie na wybrane i wskazane dania i napoje z karty oraz inne towary i usługi.

15.Lokale gastronomiczne, przystępujące do akcji, nie będą przyjmować rezerwacji stolików w dniach 4-6.09.2020 r.

16.Deklaracje przystąpienia do akcji oraz oferty menu, towarów i usług zadeklarowane przez właścicieli akcji ,,Czeladź za pół ceny” będą przyjmowane na Formularzach Zgłoszeniach do 21 sierpnia 2020 roku. Zeskanowany dokument należy przesłać e-mailem pod adres:[email protected].

17.Podpisanie deklaracji i zgłoszenie Oferty jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu przystąpienia do akcji w charakterze Partnera i obliguje właściciela do bezwzględnego przestrzegania zawartych w nim zasad.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Najlepsze babki na Wielkanoc

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bedzin.naszemiasto.pl Nasze Miasto