Źródło Kromołów na czele IV ligi

(pas)
Rewelacyjnie rozpoczął tegoroczne rozgrywki w IV lidze zespół Źródła Kromołów, który jak na razie wygrał wszystkie trzy spotkania i przewodzi całej stawce.

Rewelacyjnie rozpoczął tegoroczne rozgrywki w IV lidze zespół Źródła Kromołów, który jak na razie wygrał wszystkie trzy spotkania i przewodzi całej stawce. Na początek pewnie pokonał na wyjeździe ŁTS Łabędy, a potem 2:0 spadkowicza Ruch Radzionków.

Tym razem piłkarze z Kromołowa urządzili sobie ostre strzelanie z Zabrzu, gdzie pokonali beniaminka Gazobudowę 5:3.

Do przerwy możliwe było jeszcze każde rozstrzygnięcie, bo oba zespoły strzeliły po dwa gole, ale w drugiej połowie znacznie skuteczniejsi byli już goście. Najpierw trafił Dąbrowski, zabrzanie odpowiedzieli w 70. min. golem Mroczka, ale minutę później samobójczego gola strzelił dla Kromołowa Wojciuch. Wynik ustalił nowy nabytek, Tomasz Zdanowski, w poprzednim sezonie kapitan Sarmacji Będzin, który w 81 min wykorzystał rzut karny.

Całkowicie odmienne nastroje panują natomiast właśnie z Będzinie, bo tamtejszy zespół nie zdobył jeszcze żadnego punktu i wspólnie z Gazobudową zamyka ligową tabelę. Po domowej porażce z MK Górnikiem Katowice 3 punkty wywiozło stąd także MKS Myszków. Autorem obu trafień był znajdujący się w wybornej formie strzeleckiej Chudy.