8 czerwca 2012 (piątek)
BOISKA OSIR
10:00 - 13:00 "JUNIOR EURO CUP"
STREFA KIBICA
15:50:16:25 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE BĘDZIŃSKIEJ STREFY KIBICA. POWITANIE KIBICÓW. ZESPÓŁ MUZYCZNY „HELOU” CZĘŚĆ 1
_16:25-18:00_CEREMONIA OTWARCIA „EURO 2012”-TRANSMISJA TV
BOISKA OSIR
_16:30-18:00_OTWARCIE TURNIEJU „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
_18:00-19:55_MECZ - POLSKA-GRECJA
_20:00-20:30_ZESPÓŁ MUZYCZNY „HELOU” CZĘŚĆ 2
_20:45-22:40_MECZ- ROSJA-CZECHY
9 czerwca2012 (sobota)
STREFA KIBICA
11:30-13:00 PRZEGLĄD MAŁYCH FORM SCENICZNYCH PRZEDSTAWIENIE DLA DZIECI: „KOZIOŁEK Z MOJEGO PODWÓRKA”
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:00-19:55 MECZ – HOLANDIA-DANIA
20:00-20:30 KARAOKE - ELIMINACJE
20:45-22:40 MECZ – NIEMCY-PORTUGALIA
10 czerwca2012 (niedziela)
STREFA KIBICA
09:00-11:00 TEATR DZIECI ZAGŁĘBIA – ZABAWY Z DZIEĆMI
11:00-12:00 SPEKTAKL DLA DZIECI „GERDA'
12:00-13:30 TEATR DZIECI ZAGŁĘBIA – ZABAWY Z DZIEĆMI
14:00-15:00 SPEKTAKL DLA DZIECI „GERDA” - II PRZEDSTAWIENIE
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:00-19:55 MECZ - HISZPANIA-WŁOCHY
20:00-20:30 POKAZ, DUET FAKIRÓW- HASAN and AZIS
20:45-22:40 MECZ – IRLANDIA-CHORWACJA
11 czerwca2012 (poniedziałek)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 "BAJANIE – CZYLI BAJEK CZYTANIE-DLA DZECI
(GŁOŚNE CZYTANIE WYBRANYCH TEKSTÓW LITERATURY DZIECIĘCEJ PRZEZ NAUCZYCIELKI I ZAPROSZONYCH GOŚCI)"
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:30 GRY I ZABAWY SPRAWNOŚCIOWE DLA KLAS IV-VI
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:00-19:55 MECZ - FRANCJA-ANGLIA
20:00-20:30 KONCERT ZESPOŁU "JAŁOWIEC"
20:45-22:40 MECZ – UKRAINA-SZWECJA
12 czerwca2012 (wtorek)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 "JAK TO Z BĘDZINEM BYŁO-CZYTANIE LEGEND
(CZYTANIE I INSCENIZOWANIE DLA DZIECI TREŚCI LEGEND ZWIĄZANYCH Z BĘDZINEM)"
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:30 GRY I ZABAWY SPRAWNOŚCIOWE DLA KLAS I-III
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:00-19:55 MECZ – GRECJA-CZECHY
20:00-20:30 KONCERT COVEROWY
20:45-22:40 MECZ – POLSKA-ROSJA
13 czerwca2012 (środa)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 POKAZ MODY PRZEDSZKOLAKA
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:30 KULTURALNE KIBICOWANIE-DEKALOG FAIR PLAY-DLA DZIECI
16:00:17:30 TURNIEJ SIATKONOGI – SZKOŁY PODSTAWOWE
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:00-19:55 MECZ – DANIA-PORTUGALIA
20:00-20:30 KARAOKE – ELIMINACJE
20:45-22:40 MECZ – HOLANDIA-NIEMCY
14 czerwca2012 (czwartek)
STREFA KIBICA
10:00-13:00 FESTIWAL NAUKI-DLA DZIECI
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:00-19:55 MECZ – WŁOCHY-CHORWACJA
20:00-20:30 POKAZ MIESZANYCH SZTUK WALKI I SAMOOBRONY
20:45-22:45 MECZ – HISZPANIA-IRLANDIA
**15 czerwca2012 (piątek)
DNI BĘDZINA**
STREFA KIBICA
09:00-11:00 „MINI STRONG MAN”
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
15:00-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „ORLIKI”
STADION OSIR
16:00:00 TURNIEJ BOCCE
BOISKA OSIR
16:00:00 TURNIEJ TRIO BASKET
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
17:00-20:00 „DNI BĘDZINA” – STRONG MANI
20:45-22:40 MECZ – UKRAINA-FRANCJA
**16 czerwca2012 (sobota)
DNI BĘDZINA**
BĘDZIN-POGORIA
10:00:00 WYCIECZKA ROWEROWA
BOISKA OSIR
10:00-11:00 MECZ - „INTERPROMEX”-MPWiK
OSIEDLE ZAMKOWE
10:00-14:00 RODZINNY TURNIEJ PLAŻÓWKI
BOISKO OSIR
10:00-15:00 MISTRZOSTWA BĘDZINA W JUDO
14:00:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY STARSZYCH
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
PARK DOLNA SYBERKA
20:45-22:40 MECZ – POLSKA - CZECHY
**17 czerwca2012 (niedziela)
DNI BĘDZINA**
TEREN BĘDZINA
10:00:00 SPACER NORDIC WALKING
BOISKA OSIR
10:00-15:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „OLD BOYÓW”
12:00-16:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 5-CIO OSOBOWEJ
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
18 czerwca2012 (poniedziałek)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 "PARADA GWIAZD - WYSTĘPY PRZEDSZKOLAKÓW
(POKAZ STROJÓW BAJKOWYCH, ZABAWY RUCHOWE PRZY MUZYCE ZAKOŃCZONE ZAJĘCIAMI PLASTYCZNYMI )"
BOISKA OSIR
10:00:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:00 TURNIEJ TAŃCA DLA DZECI: HIP-HOP, ZUMBA, JIVE, SP.8
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:30-20:10 KINO LETNIE - FILM „NIE LUBIĘ PONIEDZIAŁKU”
20:45-22:40 MECZ – CHORWACJA-HISZPANIA LUB WŁOCHY-IRLANDIA
19 czerwca 2012 (wtorek)
STREFA KIBICA
09:30-11:30
"SPOTKANIE Z PIPI POŃCZOSZANKĄ
(WSPÓLNE PRZYGOTOWYWANIE ZDROWYCH POSIŁKÓW PRZEZ PRZEDSZKOLAKI(PROWADZONE PRZEZ NAUCZYCIELKĘ WCIELONĄ W POSTAĆ PIPPI)"
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:00 KARAOKE DLA UCZNIÓW
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
19:30-20:30 KARAOKE-ELIMINACJE
20:45-22:40 MECZ – SZWECJA-FRANCJA LUB ANGLIA-UKRAINA STREFA KIBICA
20 czerwca 2012 (środa)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 "„ZABAWY ZE SZNUPKIEM”
(GRY I KONKURENCJE DLA DZECI, ZWIĄZANE Z BEZPIECZEŃSTWEM DZIECI W RÓŻNYCH SYTUACJACH)"
BOISKA OSIR
10:00:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:30 FESTIWAL PIOSENKI DZIECIECEJ-MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
STREFA KIBICA
16:00:17:30 TURNIEJ SIATKONOGI – GIMNAZJA
20:00-21:40 KINO LETNIE – FILM „SEKSMISJA”
21 czerwca 2012 (czwartek)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 ŚPIEWAM, TAŃCZĘ, RECYTUJĘ-ZABAWY DLA DZIECI
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:30 ZABAWY Z CHUSTĄ KLANZA DLA UCZNIÓW KLAS I-III
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:30-20:30 KONCERT COVEROWY - GRUPA „FIREPLACE”
20:45-22:40 MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
22 czerwca 2012 (piątek)
STREFA KIBICA
09:30-11:30 KOLORY LATA- (WYKONANIE PRZEZ PRZEDSZKOLAKÓW SIEDMIOKOLOROWEJ TĘCZY Z RÓŻNORODNYCH MATERIAŁÓW PLASTYCZNYCH)
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
MIASTECZKO ROWEROWE
11:30-13:30 „JAK BEZPIECZNIE JEŹDZIĆ ROWEREM” - ZAJĘCIA W MIASTECZKU ROWEROWYM DLA MŁODSZYCH KLAS SP.
BOISKA OSIR
16:30-18:00 „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:45-20:25 KINO LETNIE- FILM „PORANEK KOJOTA”
20:45-22:40 MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
22:50:00 NOCNY TURNIEJ W PIŁKARZYKI STOŁOWE
23 czerwca 2012 (sobota)
STREFA KIBICA
10:00-13:00 DNI OTWARTE OŚRODKA KULTURY - WYSTĘPY SEKCJI ARTYSTYCZNYCH DLA DZIECI
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
18:30-20:30 KINO LETNIE – FILM „MIŚ”
20:45-22:40 MECZ ĆWIERCFINAŁOWY
24 czerwca 2012 (niedziela)
STREFA KIBICA
10:00-11:00 TEATRZYK DLA DZIECI - ESTRADA TYSKA "WAKACJE NA HAWAJACH"
BOISKA OSIR
16:30-18:00 „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
19:30-20:30 KARAOKE – ELIMINACJE
20:45-22:40 MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY
**25 czerwca 2012 (poniedziałek)
DZIEŃ WOLNY OD ROZGRYWEK**
STREFA KIBICA
09:30-11:30 WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI - PRACE Z PAPIERU I LIŚCI ŁOPIANU
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
11:30-13:30 ZAWODY W „PIŁKARZYKI” DLA DZIECI - WYSTĘPY CHEERLEADEREK
18:00-22:00 JAM SESSION - WSPÓLNE GRANIE MUZYKÓW NA SCENIE
**26 czerwca 2012 (wtorek)
DZIEŃ WOLNY OD ROZGRYWEK**
STREFA KIBICA
09:00-11:30 „O CZYM OPOWIADA MUZYKA?” - OPOWIEŚCI RUCHOWE ORAZ ZABAWY UWRAŻLIWIAJĄCE DZIECI NA ZMIANĘ DYNAMIKI, RYTMU, TEMPA W MUZYCE
MIASTECZKO ROWEROWE
10:00-13:00 EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ DLA DZIECI
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
STREFA KIBICA
18:00-22:00 BĘDZIŃSKA SCENA MUZYCZNA: 1.MOONSTONE 2.POPSUTY 3.BLUE WINDOWS
27 czerwca 2012 (środa)
STREFA KIBICA
09:00-15:00 "ZAJĘCIA INTEGRACYJNE
(WSPÓLNE ZABAWY DZIECI SPRAWNYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH)"
BOISKA OSIR
10:00:13:00 „JUNIOR EURO CUP”
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ”EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
17:00-18:00 TURNIEJ SIATKONOGI – OPEN
18:30-20:10 KINO LETNIE – FILM „CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ'
20:45-22:40 MECZ PÓŁFINAŁOWY STREFA KIBICA
28 czerwca 2012 (czwartek)
STREFA KIBICA
09:00-11:30 "KOLOROWANKI – ZGADYWANKI DLA DZECI
(RÓŻNORODNE FORMY PRACY Z DZIECKIEM ROZWIJAJĄCE JEGO WYOBRAŹNIĘ I AKTYWNOŚĆ TWÓRCZĄ)"
STREFA KIBICA
11:30-13:00 MALOWANIE KREDĄ NA BRYSTOLU-DLA DZIECI
BOISKA OSIR
16:30-18:00 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „EURO BĘDZIN CUP”
STREFA KIBICA
16:00-20:30 WYBORY MISS EURO - FINAŁ KONKURSU
20:45-22:40 MECZ PÓŁFINAŁOWY
**29 czerwca 2012 (piątek)
DZIEŃ WOLNY OD ROZGRYWEK**
STREFA KIBICA
09:00-11:30 "„PODRÓŻ PO EUROPIE”
(ZAPOZNANIE DZIECI Z HISTORIĄ, KULTURĄ I OBYCZAJAMI W KRAJACH EUROPEJSKICH POPRZEZ ZABAWĘ, GRY, POKAZ MODY I ŚPIEW I TANIEC)"
19:00-22:00 PRZEGLĄD KABARETÓW - WYSTĘPY NIEPROFESJONALNYCH KABARETÓW WALCZĄCYCH O NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA
**30 czerwca 2012 (sobota)
DZIEŃ WOLNY OD ROZGRYWEK**
STREFA KIBICA
09:00-11:00 TEATR DZIECI ZAGŁĘBIA – ZABAWY Z DZIEĆMI
11:00-12:30 PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE DLA DZIECI: "PRZYGODY ZUCHA TOMCIA PALUCHA"
12:30-15:00 TEATR DZIECI ZAGŁĘBIA – ZABAWY Z DZIEĆMI
16:30-20:30 „EXTREME” - TURNIEJ TAŃCA - WYSTĘPY NIEPROFESJONALNYCH TANCERZY WALCZĄCYCH O NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA
1 lipca 2012 (niedziela)
STREFA KIBICA
09:00-15:00 PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE DLA DZECI TDZ:"KOT W BUTACH"
18:00-20:15 FINAŁ KARAOKE Z ZESPOŁEM REPLIKA COVER BAND
20:45-22:40 MECZ FINAŁOWY
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?