Straż miejska w Sławkowie oferuje pracę i czeka na zgłoszenia kandydatów

OPRAC.:
Piotr Sobierajski
UM Sławków
Straż miejska w Sławkowie oferuje pracę. Do 23 marca br. można składać dokumenty na stanowisko aplikanta.

Wymagania niezbędne:

  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagania dodatkowe:

  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy w stresie,
  • zdecydowanie i samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.
  • mile widziane ukończone szkolenie podstawowe dla strażników miejskich.

Zakres zadań i obowiązków na danym stanowisku to między innymi:
obsługa systemu monitoringu miejskiego,

  • ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych,
  • współdziałanie w zakresie ochrony środowiska,
  • czuwanie nad porządkiem i kontrola ruchu drogowego - w zakresie określonym w przepisach o ruchu drogowym,
  • współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli,
  • pomoc w usuwaniu awarii technicznych i skutków klęsk żywiołowych oraz innych miejscowych zagrożeń,
  • zabezpieczenie miejsca przestępstwa, katastrofy lub innego podobnego zdarzenia albo miejsc zagrożonych takim zdarzeniem przed dostępem osób postronnych lub zniszczeniem śladów i dowodów, do momentu przybycia właściwych służb, a także ustalanie, w miarę możliwości świadków zdarzenia,
  • ochrona obiektów komunalnych i urządzeń użyteczności publicznej,
  • współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych,
  • informowanie społeczności lokalnej o stanie i rodzajach zagrożeń, a także inicjowanie i uczestnictwo w działaniach mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym i współdziałanie w tym zakresie z organami państwowymi, samorządowymi i organizacjami społecznymi,
  • współdziałanie z komisariatem policji w Sławkowie w celu zapewnienia bezpieczeństwa publicznego,
  • wykonywanie innych zadań służbowych przez zgodnie z wytycznymi postawionymi przez przełożonego,
  • wykonywanie patroli zmotoryzowanych, pieszych oraz rowerowych.

Warunki pracy na danym stanowisku:

wymiar etatu – pełny etat,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
stanowisko – aplikant,
miejsce wykonywania pracy:
siedziba Straży Miejskiej Mały Rynek 10,
teren miasta Sławkowa.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:

  • zgłoszenie do konkursu z podaniem danych kontaktowych,
  • kwestionariusz osobowy,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, uprawnieniach, itp.,
  • oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem,
  • oświadczenie o nieposzlakowanej opinii,
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie wyrażające zgodę kandydata na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów rekrutacji.

Wzory dokumentów aplikacyjnych dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce OGŁOSZENIA I OBWIESZCZENIA Ogłoszenia o konkursach na stanowiska urzędnicze Dokumenty aplikacyjne.

Kompletne oferty należy składać w zamkniętych kopertach osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta Sławków, Rynek 1, pokój nr 11 lub przesłać pocztą pod adres: Urząd Miasta Sławków, Rynek 1, 41-260 Sławków w terminie do 23 marca 2021 r. do godz. 12.

Koperty należy opatrzyć informacją: „Nabór na stanowisko: aplikant w Straży Miejskiej”.

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po określonym terminie, nie będą rozpatrywane. Oferty odrzucone zostaną zwrócone zainteresowanym na ich prośbę.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Urzędu Miasta Sławkowa lub pod numerem tel. 32 293 15 52 wew. 161.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!