Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Projekt już gotowy

(wow)
Rafał Adamczyk przedstawia strategiczne cele 
sławkowskiego samorządu. Za stołem siedzą burmistrz 
Bronisław Goraj i jego zastępca Zbigniew Tarmas. Tyłem pracownice magistratu: Helena Spodymek i Alicja Lipska.
Rafał Adamczyk przedstawia strategiczne cele sławkowskiego samorządu. Za stołem siedzą burmistrz Bronisław Goraj i jego zastępca Zbigniew Tarmas. Tyłem pracownice magistratu: Helena Spodymek i Alicja Lipska.
Aktualizacji strategii zrównoważonego rozwoju Sławkowa do 2018 r. oraz opracowaniu tzw. programu operacyjnego na najbliższe osiem lat poświęcona była konferencja w MOK Sławków.

Aktualizacji strategii zrównoważonego rozwoju Sławkowa do 2018 r. oraz opracowaniu tzw. programu operacyjnego na najbliższe osiem lat poświęcona była konferencja w MOK Sławków. W sali klubowej spotkali się samorządowcy, pracownicy magistratu i instytucji komunalnych oraz kilkoro przedsiębiorców.

- Celem konferencji było zakończenie kilkumiesięcznych prac nad aktualizacją strategii oraz planu rozwoju. Posiadanie przez samorząd tych dokumentów jest konieczne, aby ubiegać się o pieniądze z unijnych funduszy strukturalnych - wyjaśnia Rafał Adamczyk, pełnomocnik burmistrza Sławkowa ds. Unii Europejskiej.

Podczas spotkania przedstawiono również cele i strategiczne priorytety rozwoju miasta, omówienie zasad wdrażania strategii w życie oraz zaprezentowano program finansowego Sławkowa na lata 2004 -2012 i możliwości finansowania strategii z funduszy europejskich.

Przyjęcie strategii będzie jednym z tematów, nad którymi debatować będą sławkowscy radni podczas najbliższej sesji Rady Miejskiej, czyli 27 lutego.

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na bedzin.naszemiasto.pl Nasze Miasto