Kolejny sukces będzińskich zawodniczek. Finał mistrzostw czeka

PAS
Będzińskie zawodniczki wywalczyły udział w finałowych zmaganiach Mistrzostw Polski Zobacz kolejne zdjęcia/plansze. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE mat. MUKS Pasek Będzin
12 i 13 września 2020 roku w Starym Sączu odbył się półfinał Mistrzostw Polski Młodziczek, w którym oprócz gospodyń, siatkarek Popradu Stary Sącz wystąpiły: MOS Wieliczka, Energia MKS Kalisz i MUKS Pasek Będzin. Turniej zakończył się sukcesem będzińskich zawodniczek.

Po dwóch zwycięstwach, najpierw z Popradem Stary Sącz 2:0 (25:18, 25:16), a następnie 2:0 (25:21, 25:13) z MOS Wieliczką, oraz jednej porażce 0:2 (16:25, 19:25) z Energią MKS Kalisz zawodniczki MUKS Pasek Będzin zajęły drugie miejsce w turnieju. A taki wynik oznacza, że wywalczyły sobie prawo gry w turnieju finałowym Mistrzostw Polski Młodziczek.

Ania Zielińska – środkowa bloku.*

Ogromne brawa dla wszystkich zawodniczek, które znalazły się w Finale Mistrzostw Polski Młodziczek, o którym marzy każda młoda siatkarka. Brawa należą się również grupie kibiców Team Volleyball Będzin, którzy ponownie nie zawiedli i zorganizowali zawodniczkom kapitalny doping, wspomagając je, zwłaszcza w trudnych momentach gry.