Jednostronny pojedynek na szczycie

(pas)

W ostatniej kolejce rozgrywek będzińskiej ALPS liderująca ekipa Reflexu spotkała się z ADS Będzin. Tym razem pojedynek był dość jednostronny i to ADS zwyciężył pewnie w trzech setach. Siatkarze Reflexu zwycięsko wyszli za to z kolejnych zmagań za szczycie.

W starciu z trzecim w tabeli Emaxem gra była bardzo wyrównana i żadna z drużyn nie zamierzała schodzić z parkietu pokonana. Ostatecznie w tie-breku lepsi okazali się zawodnicy Reflexu i wygrali 3:2. Łatwe zwycięstwa odniósł natomiast czwarty w tabeli Cykon Rogoźnik. Bez straty seta pokonał najpierw zespół Bez Nazwy, a w drugim spotkaniu bez problemów ograł TKKF AUT.

Aspirująca do czołowych lokat ekipa San Antonio wywalczyła ważne 3 punkty w meczu z Cezarym i Paczką, wygrywając 3:0. Nie udał im się jednak kolejny występ, gdzie ulegli po zaciętym meczu 2:3 OKS Warpie. W pozostałych spotkaniach Interpromex dość niespodziewanie uległ 2:3 Cezaremu i Paczce oraz 1:3 Bez Nazwy. W pojedynku drużyn z dolnej połówki tabeli X Team zwyciężyl 3:2 TKKF AUT. Z rozgrywek wykluczone zostały zespoły WSB Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec V. C., które nie przystąpiły do dwóch meczów.