Historyczny awans drużyny Rogoźnika. Zobacz jak poszło piłkarzom

mat.prasowe
Historyczny awans drużyny Rogoźnika. Jeszcze dwie kolejki do końca sezonu, a Klub Sportowy Cyklon Rogoźnik już zapewnił sobie awans do V ligi.

Historyczny awans drużyny Rogoźnika

Choć kibice nie wątpili w drużynę to jednak podczas sobotniego meczu nie brakowało wzruszeń. Cyklon brawurowo rozegrał drugą połowę meczu, wygrywając z drużyną Niwy z Brudzowic 6:0. Pierwsza połowa sobotniego meczu to wyrównana walka. Jednak dopiero drugie 45 minut pokazało siłę drużyny i kondycję poszczególnych zawodników. Nie bez wpływu na wynik meczu była rewelacyjna postawa kibiców, którzy zdecydowanym dopingiem wspierali swój klub przez każdą z 90 minut meczu.