Blisko niespodzianek

(mim)
Kolejną serię spotkań rozegrały drużyny w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nadal znakomicie radzi sobie lider, Reflex.

Kolejną serię spotkań rozegrały drużyny w Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nadal znakomicie radzi sobie lider, Reflex. W meczu z czwartą drużyną w tabeli San Antonio wygrał 3:1. Spotkanie było bardzo wyrównanei emocjonujące Decydujący, czwarty set siatkarze Reflexu wygrali dopiero na przewagi 26:24.

Sporo emocji było w spotkaniu wicelidera Interpromexu z TKKF Elektron. Faworyzowany Interpromex o mało nie przegrał. Po trzech setach było 2:1 dla TKKF Elektornu. Siatkarze wicelidera zdołali się jednak otrząsnąć. W kolejnej partii zwycieżyli do 21, a w tie breaku nie dali rywalom szans wygrywając 15:11.