Będzińska Liga Amatorska

(wow)
Drużyna Team One została samodzielnym liderem będzińskiej ligi siatkarskiej, dzięki gładkiemu trzysetowemu zwycięstwu z drużyną Max. Towarzyszący wcześniej „jedynce” na czele tabeli Timken pauzował i znalazł ...

Drużyna Team One została samodzielnym liderem będzińskiej ligi siatkarskiej, dzięki gładkiemu trzysetowemu zwycięstwu z drużyną Max. Towarzyszący wcześniej „jedynce” na czele tabeli Timken pauzował i znalazł się poza podium.
Sosnowiczan wyprzedził dąbrowski Refleks, który w swoim pierwszym turnieju nie oddał rywalom nawet seta oraz... Interpromex, choć ten przegrał oba mecze. Jest jednak na razie jedynym zespołem z czterema rozegranymi meczami, a wygrana (3:0) ze słabiutkimi Demonami w pierwszej rundzie zapewnia mu więcej punktów, niż najefektowniejsze nawet wygrane w dwóch pojedynkach.

Dzięki Interpromeksowi pierwszy sukces zapisał w sobotę na swoje konto AZS Będzin Grodziec. Nie najlepszy bilans setów (3:4) sprawia, że „akademicy” wyprzedzają tylko kompletnych outsiderów, Max i Demony, drużyny, które przegrały swoje wszystkie dotychczasowe pojedynki. Demony są jedyną ekipą, która jeszcze nie wygrała nawet seta.

3. turniej
Max — Team One 0:3 ∂ Reflex — AZS Będzin Grodziec 3:0 ∂ Interpromex — Reflex 0:3 ∂ Interpromex — AZS Będzin Grodziec 1:3.

1. Team One 3 6 9:1
2. Interpromex 4 5 4:9
3. Reflex 2 4 6:0
4. Timken 2 4 6:1
5. Tritex 2 3 4:3
6. TKKF Aut 2 3 4:4
7. San Antonio 2 3 4:4
8. AZS Grodziec 2 3 3:4