Do groźnego wypasku doszło w piątek rano na S1 w Mierzęcicach. Trzy osoby sa ranne.

Wypadek na S1 w Mierzęcicach

Służby ratunkowe interweniują w Mierzęcicach w powiecie będzińskim, gdzie doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i dwóch osobówek.

Do wypadku doszło w okolicach zjazdu na lotnisko w Pyrzowicach.

- Przed godziną 8 doszło do wypadku na S1 między Pyrzowicami a Mierzęcicami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego, wyprzedzając w sposób nieprawidłowy samochód ciężarowy, zderzył się czołowo z inną ciężarówką jadącą z naprzeciwka - informuje podkomisarz Paweł Łotocki z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Dodaje, że jedna osoba z samochodu osobowego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

- S1 jest zablokowana, prowadzimy objazdy drogą 78 - dodaje Łotocki.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  andre (gość)

  oszczednosci budujac jeden pas w dwóch kierunkach a cala infrastruktura przygotowana na budowe dwuch ale po co po to zeby kase zaoszczedzic a ruch co raz to wiekszy bedzie wiecej wypadkow

  XYZ (gość)

  DROGA ŚMIERCI! OD OSTATNIEGO ŚMIERTELNEGO WYPADKU W TYM MIEJSCU MINĘŁO RAPTEM 3 MIESIĄCE, A WŁADZE MAJĄ DALEJ WSZYSTKO W POWAŻANIU