Walentynki 2018: Co kupić dziewczynie lub żonie na walentynki? [POMYSŁY NA PREZENT]

Walentynki 2018: Kwiaty i czekoladki to dla ciebie przereklamowany prezent na walentynki? Dobrze trafiłeś. Mamy dla kilka propozycji na prezent dla ukochanej na walentynki. Kliknij w galerię powyżej i sprawdź nasze pomysły, a może z któregoś skorzystasz.

PL

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.03.2018, 11:19

Ja dostałam rajstopy z kolekcji erotycznej, mi się bardzo podobały, a mąż zrobił jednocześnie sobie prezent. Dokładnie chodzi o model Amira z kolekcji Gabrielli - prezent bardzo trafiony.

14.02.2018, 12:39

ja bym kupił bilet za 4.80 żeby pojechała do Katowic i powrotem

14.02.2018, 07:27

O rety! Co to jest wyjątkowy perfum??? Brawo autor za dobrego pomysła.

14.02.2018, 03:23

Bilet na mecz ligi mistrzow -:)

13.02.2018, 16:38

Zakochanie to stan z pogranicza choroby psychicznej ( udowodnione naukowo). Święty Walenty to patron osób chorych psychicznie. Moja ex żonka wpędziła mnie w depresję. Jak to się wszystko ładnie zamyka. Przypadek?

13.02.2018, 16:31

Edycję limitowaną wszystkich odcinków " M jak miłość".

13.02.2018, 14:29

To jest wątek dotyczący artykułu Walentynki 2018: Co kupić dziewczynie lub żonie na walentynki? [POMYSŁY NA PREZENT]

13.02.2018, 11:45

A co kupić chłopakowi lub mężowi? To święto jest dla par, dzień kobiet dopiero będzie

13.02.2018, 08:39

Dwa kilogramy ziemniaków, niech ma zajęcie kobietka kochana.

13.02.2018, 07:34

Dzisiej to jo zrobie prażonkuw, niech mo

12.02.2018, 14:20

Nic nie kupie.One sa fałszywe i cuchną śledziami.

12.02.2018, 14:11

NA WALENTYNKI najlepszy prezent to książka :) https://www.booclick.pl/prezenty-walentynkowe-efektem-wow/

12.02.2018, 13:13

na ten dzień dla wybranki (lub wybranka, bo panie także kupują prezenty dla panów) tylko coś luksusowego i prestiżowego... kwiatek? perfum? dajcie spokój jeśli wasz budżet i pomysłowość nie przekraczają tych granic...

12.02.2018, 10:22

Też nienawidze bab.tylko przeszkadzaja w zyciu.

11.02.2018, 22:34

Nigdy nic bym nie kupił tym morwom wrednym. Wrrr

11.02.2018, 20:36

Amerykańskie "święto" dla kretynów. Może by tak jeszcze zrobić jako czerwone święto w kalendarzu i dzień wolny?
Tak się przyjaźnimy z USA że byłoby wskazane.
Na codzień ważne jest abyś był dla drugiej osoby i codziennością oraz zainteresowaniem okazywał miłość a nie pseudoświętami dla amerykańskich kretynów.

11.02.2018, 01:13

A ja zaprosilem moja ukochana do salonu pieknosci masaz relaksyjny nalezalo sie mojej slicznej kobiecie gdybym mial wiecej pieniedzy to jeszcze pielegnacja twarzy itp

08.02.2018, 15:02

https://m.facebook.com/magicshoppoland/ Piekne wieczne róże idealny prezent dla Ukochanej osoby :)

07.03.2017, 11:04

Dziewczynie książkę, żonie jakiś może zestaw książek? Ja dla Anki kupiłem zestaw Bondy w Bookmaster.pl . szybko mi przywieźli aż w 2 dni tylko