Tragiczny wypadek w Leśniakach. Wciąż nie jest znana tożsamość kierowcy, który zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej 793. Nie wykluczone, że będą musiały zostać przeprowadzone badania DNA.

Tragiczny wypadek w Leśniakach. Policjanci wciąż potwierdzają tożsamość kierowcy, który zginął w tragicznym wypadku na drodze krajowej 793 w rejonie miejscowości Leśniaki.

- Nie mamy jeszcze stuprocentowej pewności co do tożsamości mężczyzny. Nie wykluczone, że będzie trzeba przeprowadzić dodatkowe badania - mówi Paweł Łotocki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

Przypominamy.

Do wypadku doszło 13 sierpnia o godzinie 17.40. w rejonie miejscowości Leśniaki, na drodze wojewódzkiej numer 793.

Jadący fiatem ducato mężczyzna o niepotwierdzonej dotychczas tożsamości z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w nadjeżdżający z przeciwka samochód dostawczy renault master. W wyniku zderzenia samochodów, ducato stanęło w płomieniach. Przybyli na miejsce wypadku strażacy ugasili doszczętnie spalonego fiata, a z wraku samochodu wydobyli ciało kierowcy. Podróżujący masterem 32-letni kierowca i 24-letni pasażer trafili do szpitala

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gall (gość)

już od wtorku wieczorem znana jest osoba ktora zgineła w tym wypadku a wy takie brednie piszecie