Po kilkudniowej przerwie remontowej sosnowiczanie znowu mogą korzystać z basenu przy ul. Żeromskiego.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Tygodniowa przerwa była spododowana drobnymi pracami remontowymi. Zamontowano tutaj dwa dodatkowe zbiorniki z ciepłą wodą oraz nowy system wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach siłowni.

Pływalnia jest czynna codziennie od 6 do 22.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

adek (gość)

Co mnie obchodzi basen w Sosnowcu !!! W Będzinie zamkli basen !!! nie wiem co za baran na to pozwolił !!! Jak mozna było zamknąć młodemu pokoleniu basen w będzinie i postawili Lidla przez którego nie ma teraz basenu !!! Ten kto na to pozwolił zachował sie jak prawdziwy frajer ! i pewnie kazdy tą osobe w zyciu uwaza za frajera ! bo kto sie tego dopuścił powinien zostac zdegradowany do zera ! Bo to dno nie człowiek ! Pazerna na pieniądze świnia myśląca o własnym szczęsciu ! Wiec palancie co zamkłes basen w Będzinie niech Bóg ma cie w swojej opiece !

martaa (gość)

Mogliby pomyśleć o wyremontowaniu i ponownym otwarciu naszego basenu, byłby on wielką atrakcja dla wszystkich mieszkańców :)