Śmiertelny wypadek w Leśniakach. Zginęła mieszkanka Zawiercia

(© arc)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Śmiertelny wypadek w Leśniakach. Do tragicznego wypadku doszło w Leśniakach (powiat będziński). Na miejscu zginęła 55 -letnia kobieta, mieszkanka Zawiercia, jej mąż ciężko ranny trafił do szpitala w Sosnowcu.

Śmiertelny wypadek w LeśniakachDo tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek około godziny 21.07 na drodze wojewódzkiej nr 793 w sołectwie Leśniaki (gmina Siewierz).

- W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowy i ciężarowy - mówi Bogusław Rzeszutko, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

- 60 -letni kierowca poloneza w trakcie skręcania lewo nie zachował ostrożności i wjechał pod wprost nadjeżdżającą ciężarówkę, która w tym czasie wykonywała manewr wyprzedzania - dodaje rzecznik.

Na miejscu śmierć poniosła 55 -letnia kobieta, mieszkanka Zawiercia, jej mąż z pękniętą miednicą i ogólnymi obrażeniami wewnętrznymi, trafił do szpitala w Sosnowcu podobnie jak kierowca ciężarówki. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!