Sławkowskie metamorfozy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sławkowie odbył się finał Sławkowskich Metamorfoz, wspólnego projektu młodych sławkowianek. Zobaczcie jak wyglądały metamorfozy.

Sławkowskie metamorfozy


Inicjatorka projektu to kosmetolog Katarzyna Malina-Kozieł. Realizacja projektu trwała kilka miesięcy. Swój udział mogła zgłosić każda mieszkanka Sławkowa, która ukończyła 20 lat. Finalistkami zostały dwie panie: Anna Kubiczek i Anna Stachowicz.

Uczestniczki zostały poddane zmianie wizerunku w taki sposób, aby czuły się lepiej we własnym ciele. Bohaterki projektu odwiedziły między innymi salon kosmetyczny Malinowe SPA oraz salon fryzjerski Dafne, w którym Dominika Bryś zadbała o kondycję i wygląd włosów. Panie oddały się także w ręce wizażystki Magdaleny Malety oraz stylistki Ewy Gerke. Wszystkie specjalistki dołożyły wszelkich starań aby podczas finału uczestniczki projektu zaprezentowały się olśniewająco. I tak właśnie było!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!