Bronisław Goraj, burmistrz Sławkowa po raz kolejny spotkał się z mieszkańcami. Tym razem w Miejskim Ośrodku Kultury podsumował dwa lata swojej kadencji i przedstawił najważniejsze działania i inwestycje.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mieszkańcy, którzy tego dnia spotkali się z władzami miasta obejrzeli reportaż filmowy „Od pomysłu do realizacji” z przebiegu prac inwestycyjnych projektu pn. Budowa drogi w ulicach gen. Władysława Sikorskiego i PCK pomiędzy ulicami Obrońców Westerplatte i Zawalną w Sławkowie oraz prezentację multimedialną poświęconą okresowi za 2010 – 2012 rok.

Wciąż największym problemem miasta, są finanse. Priorytetem tej kadencji jest między innymi systematyczne zmniejszanie zadłużania miasta, ograniczenie sprzedaży majątku gminy i racjonalizacja wydatków miasta. W ubiegłym roku udało się pozyskać dla miasta od Ministra Finansów jednorazową bezzwrotną subwencję w wysokości 1 milona 700 tysięcy złotych.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!