Rejestr sprawców przestępstw na tle seksualnym jest już dostępny w sieci. Nazwiska i inne dane najgroźniejszych gwałcicieli i pedofilów są od 1 stycznia 2018 roku w pełni jawne. Zostały zamieszczone w internecie, w ogólnodostępnej części Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym.

Powyżej w galerii prezentujemy osoby z woj. śląskiego, które trafiły do rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym.

Zobacz również pierwszą cześć rejestru gwałcicieli i pedofilów z woj. śląskiego - kliknij TUTAJ!

Rejestr gwałcicieli i pedofilów z woj. śląskiego [cz. 2]. Zobacz ZDJĘCIA

Kto trafia do takiego rejestru? Czy wszystkie przestępstwa seksualne będą w nim odnotowywane? - Do części publicznej trafiają wszyscy, którzy popełnili gwałt ze szczególnym okrucieństwem lub gwałt na osobie poniżej piętnastego roku życia - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Michał Woś, wiceminister sprawiedliwości. Czy w tym rejestrze znajdują się także księża skazani za pedofilię? Czy rodzice mogą sprawdzić w tym rejestrze nauczyciela, opiekuna lub inną osobę z otoczenia swojego dziecka?


Wiadomości

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Leszek (gość)

Niestety lista nie jest w pełni kompletna, brakuje na niej księży, np. karnie oddelegowany do Gwatemali Wiesław Groszek...

araya (gość)

@hańba @zbrodnia @oddasz jak będą organizować plebiscyt na największego oszołoma portalu nasze miasto, to masz mój głos. Pewnie nie tylko mój, wygrasz w cuglach. Skąd ci się biorą te teksty? To już trwa jakiś czas, może czas odwiedzić lekarza, żeby przepisał inne proszki? Zdajesz sobie sprawę, że ludzie, których wymieniasz z imienia i nazwiska mogą cię pozwać debilu? Czy nadal jesteś jeszcze na tym etapie, że w internecie jesteś anonimowy?

araya (gość) (ksiadz)

Jakby mieli ich wymienić w spisie, to by się czcionka w internetach skończyła. Tyle tego draństwa. A do rodziców pozwalających na kontakt swoich dzieci z tymi zboczeńcami powinno się strzelać.

Aktor Fojtyła - całe życie na scenie (gość)

Gdzie są watykańscy agenci rezydujący w Polsce w czarnych sukienkach? Żeby dorosły facet przebierał się w czarne sukienki i molestował dzieci? Takie rzeczy tylko w kściele rzymsko-pedofilskim w Polsce.

araya (gość) (Vomit)

Dokładnie, dlaczego spis nie obejmuje pedofilów w sutannach, których pradopodobnie jest drugie tyle co wymienionych w rejestrze? Jak długo pieprzeni zboczeńce będą bezkarni i chronieni przez państwo?

radni ciekawsi (gość)

Eeeeeeeeeeee tam, ciekawsze są zeznania majątkowe naszych radnych ogólnie dostępne w BIP. Tam dopiero są jaja, jacy oni "biedn" w mieście bezrobocia albo jak wyceniają swoje domy za bezcen, ciekawe czy by je za tyle sprzedali ?!.

a co z tymi pedofilami (gość)

Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla.
...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.

O tym nie wspominajmy, ich broni nadzwyczajna kasta, a Polacy sponsorują im dostatnie życie w naszym kraju nie pracując i nie płacąc podatków ale za samo oglądanie takich obrazów polskojęzyczne sądy skazują, a prawdziwi pedofile są bezkarni.