Przestępczynie z woj. śląskiego: Kobiety poszukiwane przez policję cz. 1 [ZDJĘCIA, listy gończe]

Przestępczynie z woj. śląskiego. Te kobiety mogą być naprawdę niebezpieczne. Policja szuka ich za różne przestępstwa: kradzieże, sutenerstwo a nawet członkostwo w zorganizowanej grupie przestępczej. Zobaczcie te twarze i pomóżcie policji w poszukiwaniach!

Komentarze (34)

avatar
avatar
zdesperowany (gość)

a to jest moje ex bitch in london towarzyska jak nic z tym ciemnym ciapackim narodem 3 lata dziady ja szukaja i znalezc niemoga mimo ze dostali ja jak na tacy

avatar
Ola (gość) ja

Rodzina KWIEKow to bandziory, wszedzie kradna, gdzie popadnie i w dodatku jak nie idzie po ich mysli to sa bardzo agresywne!

avatar
geniu (gość)

Mi ukradli laptopa . zgłosiłem na policji i co mi poradzono!!!??? mam szukać sam!! Myślałem że jeb......!!! I ja mam im pomagać??? mam to w d....!!!!

avatar
6013 (gość)

a ja za pomoc w ujeciu bandziora o malo sam bym nie byl karany(podczas gdy go gonilem zeby go zlapac \\\\\\\"podcialem mu noge\\\\\\\"i \\\\\\\"biedak\\\\\\\"sie wywrocil i rozbil kolana za co prokuratura chciala mi zarzucic uszkodzenie ciala!!!!szok tylko dzieki \\\\\\\"podpowiedzi\\\\\\\"funkcjonariuszki policji udalo mi sie uniknac oskerzenia.

avatar
kogutkowy (gość)

Chyba nie zauważyłaś że tym kraju 85 % to złodzieje i oszuści ! A pozostałe 15 % to ludzie którzy utrzymują się z tych złodziei, paserzy którzy skupują te kradzione rzeczy.
Nie pozostaje nic innego jak ogrodzić ten kraj drutem kolczastym, co 100 m kogutek i sprawa załatwiona.

avatar
klon (gość) IGA

Takie rzeczy się zgłasza !
Tylko wtedy będziesz miała jasny obraz o pracy Policji.
Będą traktowali cię jak intruza, który psuje im statystyki.

avatar
IGA (gość)

NIE NIE PRACUJĘ W POLICJI ALE JESTEM ZA UCZCIWOŚCIĄ . MNIE JUŻ OKRADZIONO
3 RAZY NAWET NIE ZGŁASZAŁAM TEGO NA POLICJI NO BO GDZIE SZUKAĆ ZŁODZIEI .
JEDEN KRADNIE PORTFEL PODAJE DRUGIEMU UCIEKAJĄ I KOGO SZUKAĆ? OKRADZIONO MOJĄ MAMĘ ,OKRADZIONO SZWAGRA ,OKRADZIONO PRZYJACIÓŁKĘ W SZPITALU ,OKRADZIONO MOJĄ SIOSTRĘ .MOGŁABYM WYMIENIAĆ JESZCZE DŁUGO ALE NIE TO JEST MOJĄ INTENCJĄ .TRZEBA POMAGAĆ POLICJI A POLICJA NAM BO CHCEMY SPOKOJNIE ŻYĆ !

avatar
AGA (gość) IGA

Coś nie tak pod kopułką , albo pracujesz w policji ? Ty chcesz żebyśmy pracowali za policję ? Policja niech się połozy na komisariatach i niech domaga się podwyżek a my będziemy za nich pracowali.

Od czego w ogóle jest ta policja według ciebie ?

avatar
IGA (gość)

STANĄ PRZED SKLEPEM Z KARTKĄ I WYŁUDZAJĄ PIENIĄDZE ,LITOŚCIWI DAJĄ JA TEŻ NIE RAZ DAŁAM BO CZŁOWIEK MOŻE SIĘ ZNALEŹĆ W RÓŻNEJ SYTUACJI . KRADNĄC BUŁKĘ TO NIE KRADZIEŻ I ZA TAKIE KRADZIEŻE NIKT ICH NIE ŚCIGA ...

Wybierz kategorię