POWIAT BĘDZIŃSKI Wybory 2018: Listy wyborcze z okręgu 1, 2, 3, 4. Kto do rady powiatu w Będzinie? KANDYDACI [LISTA]

Kto do rady powiatu w Będzinie? Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Kto będzie kandydować do rady powiatu w Będzinie? Sprawdź kandydatów ze wszystkich okręgów - 1, 2, 3, 4. Zobacz również, jak prezentują się granice poszczególnych okręgów. Kliknij w "zobacz galerię".
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

19.10.2018, 22:42

Pan Bieniecki Maciej oszukał swoich kontrachentów, ma zaległosci wobec nich i sprawy w sądzie za wyzywanie ludzi nie cenzuralnie oraz wyzywanie od pedofilòw.Taki człowiek wogòle nie powinien być a co dopiero w samorządzie

19.10.2018, 09:47

Myślę, że będzie lazurowo, przepraszam -lazarowo!

18.10.2018, 11:35

A co Burzawa ma wspólnego z Bumarem?

17.10.2018, 20:04

Co to za prezydent który nie przychodzi na obchody Święta Niepodległości?Ma jakieś ważniejsze sprawy?

17.10.2018, 18:09

Ja nie glosowalam na pis mam czyste sumienie moim prezydentem jest i bedzie p.Komoniewski

17.10.2018, 17:43

PiS szpital zniszczył a nie uratował.Kto to widział,żeby z miasta na wieś jeździć do szpitala.Będzin jest miastem powiatowym

17.10.2018, 06:02

Tylko PiS bo on uratowal nam szpital

15.10.2018, 13:04

Będzin gdzie jest PO

14.10.2018, 20:21

Ode mnie będą mieć głos jak świnia niebo zobaczy

14.10.2018, 19:38

Ooooo... Pani Edyta Starzyńska startuje z list PIS-u. A jeszcze niedawno popierała Komorowskiego i PO. Co spowodowało zwrot o 180 stopni ?

14.10.2018, 18:14

Nie!!!!!!!!! na byłego prezydenta

14.10.2018, 09:59

Zagłouję w Grodźcu na tego ,który przybliży Grodziec do cywilizacji. Brzydota, zaniedbania brak koncepcji co dalej. Nie ! dla tych co zliwidowali tramwaj, dla tych co uczynili Rozkówkę nieprzyjazną dla spacerowiczów, co pozwolili na wybudowanie na rogu Bralickiego/Konopnickiej koszmaka składu opałowego a był tam skwer, ławki. Zagłosuję na tego co postawi w naszej mieścinie conajmniej 20 ławek dla seniorów co podobno teraz o nich wszyscy dbają. Na pokaz.

12.10.2018, 20:03

Kto do rady powiatu ? a żaden

12.10.2018, 07:16

Ludzie !wybierajmy mądrze bo wybieramy ich na całe 5lat.PiS ponoć skumało się z SLD

11.10.2018, 22:41

Do Sapiens. Mam takie samo zdanie ."Starzy" radni chwalą się co to nie narobli w poprzedniej kadencji czyli nic nadzwyczajnego, nowi obiecują a o żadnym spotkaniu face to face nie słyszałam. Boją się wyborców ?

11.10.2018, 22:37

Pani Jadziu. Trochę samokrytyki, chodniki pani zrobiła ? A to nie obowiązek miasta wobec nas mieszkańców i podatników ??

11.10.2018, 01:19

Ale wy jesteście głupi wszyscy

10.10.2018, 22:01

Nikt mnie nie przekonał swoim programem więc mówie NIE

10.10.2018, 22:00

startują bo chcą się dorobić i wyrobić sobie nowe układy ,znajomości.Jakim trzeba być naiwniakiem żeby głosować na pseudo kandydatów ??

10.10.2018, 10:24

Kiepski portal nic się tu nie dzieje

09.10.2018, 17:03

Kiepski pracownik który ma swoje zdanie i racje a niekiepski to taki bierny ,mierny ale wierny

09.10.2018, 15:04

Najlepsi są tacy kiepscy pracownicy co zostali zwolnieni a teraz wylewają żale - żałosne

09.10.2018, 12:33

I znów w skrzynce pocztowej ulotka z podobizną Komoniewskiego który prosi o oddanie na niego głosu podczas wyborów. Zapomniał ilu ludzi skrzywdził zwalniając ich z pracy a teraz żebrze o ich głosy. Wstyd, brak honoru,

09.10.2018, 07:34

Czyżby kandydaci byli już zmęczeni.My nic właściwie o nich nie wiemy.Może chociaż kandydaci na prezydenta by jakąś debatę zorganizowali.Mam kilka pytań i KOMU I GDZIE mam je zadać?To jest niepoważne traktowanie mieszkańców!!!!!!!!!!!!!

08.10.2018, 22:43

Żadnych spotkań z wyborcami, żadnych programów w internecie. Kilka ulotek w skrzynce a na każdej: "wyremontuję ulicę i zrobię plac zabaw". I oczywiście plakaty z twarzami. Widocznie będzińscy kandydaci chcą, żeby ich wybrać na podstawie twarzy. Żenada. Grodziec jak co roku jesienią zamienia się w komorę gazową a ja nawet nie mogę się dowiedzieć kto w tym mieście zamierza poważnie podejść do wykonania uchwały antysmogowej.