Policjanci spotkali się z bezdomnymi. Będzińscy dzielnicowi asp. sztab. Jacek Bochenek oraz asp. sztab. Grzegorz Sygit wybrali się na spotkanie z osobami bezdomnymi. Spotkanie zorganizowano w noclegowni dla osób bezdomnych w Będzinie.

Policjanci spotkali się z bezdomnymi. W godzinach popołudniowych będzińscy dzielnicowi asp. sztab. Jacek Bochenek oraz asp. sztab. Grzegorz Sygit wybrali się na rozmowę zorganizowaną w noclegowni dla osób bezdomnych w Będzinie. Pośród wielu ważnych tematów poruszonych w trakcie rozmowy na pierwszym planie pozostawało niezmiennie bezpieczeństwo osób pozbawionych dachu nad głową w różnych sytuacjach. W okresie zimowym bez wątpienia największe niebezpieczeństwo dla bezdomnych to nocowanie lub spędzanie czasu w niskiej temperaturze. Mrozy, nierzadko w połączeniu z alkoholem są powodem wielu ludzkich dramatów, kończących się poważnymi odmrożeniami, a często także zgonem. Dzielnicowi omówili także bardzo ważną tematykę przestępstw i wykroczeń jakich dopuszczają się najczęściej bezdomni, a także odpowiedzialności karnej jaka za nie może spotkać sprawców.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!