Wiadomo już, w jakich strojach zaprezentują się polscy sportowcy podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 r. Kolekcja została zaprezentowana podczas specjalnego pokazu w Warszawie. Sportowcom ma być wygodnie, ale jednocześnie muszą się dobrze prezentować. Tak wyglądają polskie stroje olimpijskie Pjongczang 2018.

Pjongczang 2018: Polskie stroje olimpijskieZa garderobę polskich sportowców na Igrzyska Olimpijskie ponownie odpowiada polska firma z Wieliczki 4F. Zadaniem projektantów było stworzenie kolekcji ubrań, w których sportowcom będzie ciepło, komfortowo, a jednocześnie będą się dobrze prezentować.

Nad kolekcją od dwóch lat pracował zespół projektantów pod kierownictwem Ranity Sobańskiej. Strój każdego z polskich sportowców składa się z kilkudziesięciu elementów m.in. kurtek, spodni, koszulek czy skarpetek i czapek. Motywem przewodnim kolekcji są kształty geometryczne, które są widoczne na ubraniach. Polskie biało-czerwone barwy lekko kontrastują z szarymi wstawkami.

Projektanci zastosowali też sporo praktycznych rozwiązań, dzięki, którym sportowcy mają w ubraniach czuć się wygodnie. Np. kurtkę puchową można spakować do niewielkiego worka, zamiast zwykłych szwów w ubraniach zastosowano klejone, wykorzystano też laserowe cięcia.

Podczas pokazu zaprezentowano nie tylko polskie stroje olimpijskie, ale również dla reprezentantów Łotwy, Serbii, Chorwacji i Grecji.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Rejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIATU BYŁAM: tak się robi pyszne pączki:


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!