Prawdziwą gehennę przeżyła 41-letnia kobieta, do której wtargnął 39-letni sąsiad. Mężczyzna przez 10 godzin znęcał się fizycznie i psychicznie nad kobietą bijąc ją czy przypalając papierosem.

39 – letni mieszkaniec Będzina widząc o godzinie 8.00 rano otwierającą drzwi do swojego mieszkania 41-letnią sąsiadkę wtargnął do za nią do środka, a następnie przez 10 godzin znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Agresja sąsiada nie ograniczyła się jedynie do wyzwisk, czy gróźb. Mężczyzna kopał ją i bił pięściami po całym ciele. Groził również, że ją zabije. Ponadto zwyrodnialec pastwił się nad swoją ofiarą przypalając ją papierosem i dusząc. Po dziesięciu godzinach mężczyzna zmęczył się i wyszedł z jej mieszkania. Kobieta dopiero wtedy zadzwoniła na policję.

Mundurowi przyjechali na miejsce i szybko zatrzymali oprawcę. Jak się później okazało, mężczyzna była już wcześniej karany za podobne przestępstwa, a o jego losie zadecyduje już sąd. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Czytaj także

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!