Oni wiedzą co to zawodowy taniec. Tancerze z Będzina odnieśli kolejny sukcesy

sauer, mat.prasowe
Oni wiedzą co to zawodowy taniec. Młodzi tancerze z Będzina odnieśli kolejny sukces. Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Tarnowie zdobyli jeden zloty medal i dwa brązowe.

Oni wiedzą co to zawodowy taniec

Młodzi tancerze z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Perfect z Będzina wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Tarnowie oraz w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Trzebini.

11 października 2014 r. na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Tarnowie zdobyli jeden zloty medal i 2 brązowe.

W kategorii 12 - 13 lat klasa D - Jacek Wojtasiewicz i Zuzanna Wolska - zajęli miejsce 1.
W kategorii 12 - 13 lat klasa D - Jakub Skórka i Emilia Dziąbor - miejsce zajęli 3.
W kategorii 14 - 15 lat klasa E - Kacper Skórka i Wiktoria Wrzesień - zajęli miejsce 3.

Natomiast 18 października 2014 r. pary rywalizowały w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Trzebini. Zdobyły jeden zloty medal, jeden srebrny i jeden brązowy.

W kategorii 12 - 13 lat klasa D - Jacek Wojtasiewicz i Zuzanna Wolska -zajęli miejsce 2.
W kategorii 12 - 13 lat klasa D - Jakub Skórka i Emilia Dziąbor - zajęli miejsce 1.
W kategorii 10 - 11 lat klasa E - Dawid Kuś i Maja Terlikowska - zajęli miejsce 3.