Skrajny brak wyobraźni, nieodpowiedzialność czy zwykła głupota? Kierowca bmw omal nie doprowadził do tragedii na DTŚ w Chorzowie. Skończyło się na kolizji. Wszystko zarejestrowała kamera zainstalowana w aucie innego samochodu.

Niebezpieczna kolizja miała miejsce na DTŚ w Chorzowie w środę. Kierowca bmw ze skrajnie lewego pasa postanowił zjechać z DTŚ na wysokości salonu Bodzio. Nie zwracając uwagi na inne samochody, przeciął trzy pasy, w ostatniej chwili wepchnął się na zjazd i zepchnął z drogi na skarpę prawidłowo jadącego kierowcę subaru.

Trudno uwierzyć, że skończyło się tylko na kolizji. Bo cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Kierowca BMW został ukarany mandatem w wysokości 450 zł i 6 pkt karnymi.
POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Dzik wtargnął do kościoła i zniszczył figurę JezusaRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIAtyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego


Moto

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

antyburak (gość)

Gnojowi zabrać prawo jazdy i kazać pokryć koszty naprawy subaru, bo to nie był wypadek, tylko szarża z premedytacją, śmieszne 450 zł :(

;-) (gość)

Mandaty za głupotę w tym kraju są zdecydowanie zbyt niskie. Za parkowanie czy niezatrzymanie się na strzałce można dostać nawet 2 stówki, a za takie wyczyny tylko 450?!? Osoba układająca taryfikator powinna przestać już to robić i zająć się czymś innym (bardzo delikatnie mówiąc). Być może kwoty rzędu 3000-5000 zł nauczyły by niektórych myśleć. A przy okazji można by podreperować budżet... ;-) Że też nikt jeszcze na to nie wpadł.