Bikini Fitness Seminar - to pierwsze w Polsce specjalistyczne seminaria poświęcone kategorii bikini fitness federacji IFBB. Ostatnie edycja obyła się 3 lutego w poznańskim 2B Active Fitness. Zobaczcie zdjęcia...

W galerii prezentujemy zdjęcia autorstwa Sylwestra Szymczuka[sylwesterszymczuk.com].

Kilkadziesiąt pań uczestniczyło w Bikini Fitness Seminar 2018 [ZDJĘCIA]

3 lutego odbyła się XII edycja elitarnego seminarium skierowanego do przyszłych i obecnych zawodniczek bikini fitness.

Na seminarium uczestnicy zapoznali się z podstawami tego sportu i tej kategorii, dowiedzieli się również na czym polega ocenianie sylwetki, na co zwrócić uwagę w ostatecznym przygotowaniu ciała i formy do sceny, i wiele innych wskazówek.

Ta edycja była szczególna, gdyż odbyła 2 tygodnie przed Debiutami PZKFiTS i była ważnym sprawdzianem dla jednych, a również utrwaleniem i wyjaśnieniem wielu rzeczy dla innych.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Śląskie: Najrzadsze imiona dziecięce 2017 [TOP 30]Dzik wtargnął do kościoła i zniszczył figurę JezusaRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIA


Sport

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

qustav (gość)

Jeżeli można cały tyłek pokazywać publicznie bez skrupułów to nie rozumiem dlaczego na basenach większość prysznic przed i po bierze w majtach i strojach, a do sauny chodzi niemal w golfie?