Raport UOKiK 2017. Zatankowałeś paliwo zanieczyszczone np. wodą, a potem czekała się droga naprawa samochodu? Takim sytuacjom stara się zapobiec Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który opublikował właśnie RAPORT 2017, ws. kontroli na stacjach benzynowych i LPG. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź, na których stacjach benzynowych w woj. śląskim pojawiły się pewne nieprawidłowości...

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych [raport UOKiK: 2017]

Sprawdź na których stacjach benzynowych i LPG z woj. śląskiego pojawiły się pewne wątpliwości - kliknij TUTAJ i sprawdź raport!

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ

Moto

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kierowca 1 (gość)

Super artykuł, no i co z tych kontroli wynika, ano nic ! Kilka razy kontrole były ponownie i co, i nic, parę zawiadomień do prokuratury i co dalej , i nic- mandacik 50 zł i po bólu.Chcemy wiedzieć co z właścicielem co ze stacją, co to są za wartości wynikające z tych kontroli w tłumaczeniu na " nasze " , oszukiwali czy nie czy dostawali takie paliwo od dystrybutora, i co dalej w tym temacie. Takie artykuły to mamy kilka na rok i co z tego, ano jak zwykle nic, dowiadujemy się tylko o takiej kontroli i jeździmy dalej.

Qustav (gość)

Karać tych gnoi z całą surowością!!! Zamykać stacje podobnie jak m.in. w Sarnowie, przy S1

Stefan (gość)

1-2-3 Statoil w Świętochłowicach koło Renault, zaświecił mi się check engine. Mechanik powiedział, żebym tam więcej nie tankował.

Ewi (gość)

Stacja BP w Lublińcu. Marne paliwo,marna obsługa i ma dodatek płatny parking. Tego jeszcze świat nie widział 3zeta za godzinę pobierane przez małego gnoma. Serdecznie nie polecam.

aha (gość)

Żeby ci zeszło ciśnienie chętnie zostanę mieszkańcem województwa gorolskiego.
Nie zapomnij tylko że obecnie 55% województwa śląskiego to nie są ślaskie ziemie, a z takim kadłubkiem 45 % to możesz jeździć do urzędu wojewódzkiego w Opolu.

Gość (gość) (Maja)

Byłam tam tankować raz i to był właśnie pierwszy i ostatni raz. Po zatankowaniu samochód tak kopcil,że wstyd było nim jeździć.Podczas jazdy była taka czarna chmura,że nic nie było widać za samochodem. Szkoda było mi osób które jechały za mną i musiały wdychac ten dym. To było około dwa lata temu,że do tej pory nic z tym nie zrobili to cud. Smog w Dabrowie Górniczej nie zawsze jest przyczyną złego palenia w piecach,lepiej robić kontrole stacji benzynowej ,może wtedy dużo się wyjaśni.Ja polecam stację benzynową obok INTERMARCHE miła obsługa i brak problemów po zatankowaniu auta

Maja (gość) (TG)

Od jakiegoś czasu myślałam, że z moim autem coś się dzieje. Po prostu stary się robi i tyle. Do czasu aż na mojej stacji zatankowałam paliwo dla mojej kosiarki. Wszystko stało się jasne. Kosiarka o mało nie zabiła mnie tym co zaczęło się z niej wydobywać. Paliwo było tłuste i jakieś dziwne. Zaczęłam tankować na innej stacji i wszystko wróciło do normy z samochodem. Omijać z daleka 1 2 3 Statoil koło Lidla w Dąbrowie Górniczej

TG (gość)

A PB w Tarnowskich Górach sprawdziliście?
Wątpię. Silnik chodził mi jak kosiarka, głośno i problematycznie. Nikt nie wiedział co to jest. Ponad rok wielu wizyt w autoryzowanym serwisie. Wymieniono mi połowę podzespołów w aucie i nic. Natal fatalnie. Przypadkiem zatankowałem gdzie indziej, na Orlenie. Zmiana natychmiastowa. Po 2 miesiącach tankowania tylko na Orlenie silnik się uspokoił, chodzi cichutko, a autko śmiga bardzo sprawnie. Tak więc zalecam wizytę kontrolerską na BP w TG w Lasowicach (i nie tylko, bo w tym małym mieście są aż 3 stacje tej firmy, na styku tras wylotowych, czego nie uważam za przypadek).