Warkotem silników i nieprzerwanym dźwiękiem klaksonów ku pamięci zmarłych motocyklistów zakończyła się uroczysta msza święta na górze św. Doroty podczas III Zagłębiowskiego Zlotu Motocyklistów.

Zlot podobnie jak w ubiegłych latach został zorganizowany przez parafię św. Katarzyny w Grodźcu. Parada motocyklistów z całego zagłębia wyruszyła z Gołonoga i przejechała korowodem przez ulice Dąbrowy Górniczej, Sosnowca i Będzina. A co amatorom kółek podoba się najbardziej w motocyklach? O tym przeczytacie w piątkowym dodatku do Dziennika Zachodniego.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

LadyBiker (gość)

zapraszam wszystkich na nowe forum zagłębiowskiej braci motocyklowej.
forum dopiero się rozwija :)

http://motocyklezaglebie.phorum.pl/

Sławek Gl 1500 (gość)

Hej nasze filmy tu są :) a co do imprezy: Parada bardzo udana, co jest ostatnimi czasy rzadkością, przejazd przez 3 miasta sprawia czasami wiele problemów, a tu proszę, dołączyła się Czeladź i wszystko wyszło super! Niestety późniejsze plany popsuła pogoda, no ale trudno. Dobrze że znaleźliśmy się w namiocie z herbatą i ciastem. Pozdrawiam i zapraszam za rok!

kukuś (gość)

Rozumiem , że wszyscy uczestnicy są katolikami praktykującymi ? Niewierzący czy innego wyznania nie mogą uczestniczyć w zlotach motocyklowych ? Czy vatykańczycy chcą zrobić podział i wśród motocyklistów ?