Gęsta mgła w regionie! Wybieracie się w podróż samochodem? Weźcie pod uwagę, że warunki nie są najlepsze. W wielu miejscach gęsta mgła ogranicza widoczność do nawet 100 metrów. Kierowco, noga z gazu.

Gęsta mgła w regionie! Kierowco, jedź ostrożnieW nocy z soboty na niedzielę zamierzacie podróżować samochodem? Jeżeli tak, to weźcie pod uwagę, że warunki do podróżowania nie będą najlepsze. W wielu miejscach gęsta mgła ogranicza widoczność nawet poniżej 100 metrów. Lepiej się nie spieszyć.

- Wieczorem i w nocy na przeważającym obszarze województwa śląskiego, zwłaszcza w subregionie jurajskim i centralnym, prognozuje się wystąpienie mgły ograniczającej widzialność do 100 m. W pierwszej części nocy strefa mgieł obejmie swoim zasięgiem również pozostałą część województwa - ostrzega Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej.

Trudne warunki na drogach mogą się utrzymać do godz. 5 rano w niedzielę. Kierowco, noga z gazu.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Ranking Liceów i Techników 2018 woj. śląskiego PERSPEKTYWYRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIANowe radiowozy śląskiej policji: BMW 330i, Ford Ranger... [ZDJĘCIA]
tyDZień - informacyjny program Dziennika Zachodniego [5.01.18 - 12.01.18]


Moto

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

:-) (gość) (Roman)

Przede wszystkim to policja powinna karać baranów, którzy nie potrafią dobrze ustawić przednich świateł mijania, tylko walą chińskimi ksenonami po oczach albo przez lusterka i jeszcze siedzą na zderzaku! Takim właśnie zacząłem włączać światła przeciwmgłowe.

Roman (gość)

Chciałbym aby kierowcy przeczytali Prawo o Ruchu Drogowym kiedy dopuszczalne jest włączenie tylnych świateł przeciwmgielnych .To co wczoraj było widoczne na drogach to kompletna niewiedza na ten temat .Policja powinna karać mandatami za to wykroczenie