Jest ich w sumie 45. Każda z nich ma szansę na zwycięstwo w konkursie, koronę i tytuł Miss Śląska i Zagłębia 2013 oraz Miss Śląska i Zagłębia Nastolatek 2013.

W czwartkowe popołudnie wszystkie kandydatki do prezentacji podczas finałowej gali stawiły się w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Przyjechały m.in. z Katowic, Zabrza, Sosnowca, Pszczyny, no i oczywiście z Dąbrowy Górniczej. Raz jeszcze oceniane były przez komisję konkursową, zarówno te, które już wcześniej wzięły udział w castingach, jak i te, które zjawiły się w WSPS po raz pierwszych. Tych ostatnich nie było już za wiele, ale za to do większości jednak uśmiechnęło się szczęście i będą miały okazję uczestniczyć w próbach i przygotowaniach, a potem w finałowej gali.

Tak było m.in. w przypadku Marceliny Goli z Myszkowa, Karoliny Michalczyk z Brudzowic oraz Karoliny Szwed z Zawiercia, które zakwalifikowały się do finału wyborów Miss Śląska i Zagłębia nastolatek 2013. - Nie liczyłyśmy tak do końca na sukces, dlatego jesteśmy zaskoczone bardzo pozytywnie, że jednak się udało. Dla nas to pierwszy kontakt z wyborami i całą otoczką, która towarzyszy takiej imprezie. Teraz to już powinno być tylko lepiej. Mamy nadzieję, że zaprezentujemy się udanie w finale - mówiły zgodnie dziewczyny.

Finał wyborów Miss Śląska i Zagłębia 2013 odbędzie się 24 maja w Domu Kultury w Katowicach-Giszowcu.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

znawca kobiecej urody (gość)

Dziewczyna w krótkich dżinsowych spodenkach w szarym sweterku ma bardzo zgrabne nogi.To już duży plus dla niej.Niektóre mają wręcz krzywe i nie powinny sie porywać do udziału w takich konkursach.Czego to ludzie nie robią dla kasy...

ciekawy (gość)

Słyszałem że podobno jeden z działaczy od Palikota zapałał ostrą namiętnością do pewnego salonu fryzjerskiego, a raczej do jej pracownicy... ktoś wie może o kogo chodzi?

basta (gość)

Czy wśród tej czterdziesto pięcio osobowej grupy dziewcząt znajdzie się Miss Śląska i Zagłębia która będzie się mogła poszczyć zdobytą wiedzą w ramach powszechnej edukacji??