Człowiek Roku 2013. Rozpoczynamy kolejną edycję naszego plebiscytu. Chcemy aby Internauci serwisu oraz Czytelnicy Dziennika Zachodniego zdecydowali, kto w 2013 roku zasłużył na ten tytuł. W ubiegłym roku głosowanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a zakończyło się uroczystą galą w redakcji DZ. Zapraszamy to udziału. Doceńmy tych, którzy na co dzień robią więcej niż wynika to z ich codziennych obowiązków. Którzy poświęcają swój prywatny czas innym, pomagają, ale też mają dobre pomysły, aby miejsce, w którym żyjemy było lepsze. Poniżej lista kandydatów. Chcemy abyście zgłaszali kolejnych. Jeśli znacie kogoś, kto Waszym zdaniem zasłużył na takie wyróżnienie, wypełnijcie formularz i napiszcie w nim dlaczego tak uważacie.

Komentarze (22)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

NORMALNY (gość)

ludzie dajcie spokój ....niech baba wali kasę ze swojego budżetu i szantażuje z tego co ludzie mówią swój personel i tak nie dostanie żadnej kasy od DZ. PRZEDE WSZYSTKIM NIECH POCHWALI SIĘ SWYMI DOKONANIAMI...

uczciwy 2013 (gość)

Pani Kuraś.....załóżmy,że zdobędzie pani tytuł "Człowieka
Roku 2013" w powiecie będzińskim.....czy spojrzy pani wszystkim w oczy..... żenada...

MatełuszTA (gość)

Dziwna ta ciekawość na oczywistość - AdamK'a.
Bo skoro namiętnie – to pewnie z miłości.
Ta oczywiście wziąć się może z powietrza – jak deszczyk:),
ale płynąć musi przez człowieka – jak rzeka:).
Jak wiadomo, o sile i wielkości rzeki – stanowi ilość dopływów, Pani K. jak do tej pory ma ich 2091, życzę kolejnych. To było krótkie wprowadzenie do „hydrologii uczuć” :)

Głos (gość) (AdamK)

Na "Panią K. " głosy namiętnie oddają Ci, którym niezmiernie pomogła, a jest nas raczej niemało :). Panie K. (Adamie) proszę już zostawić tę klawiaturę... bo kiedy jej Pan używa, pozbawiony jest Pan klasy.

AdamK (gość)

Ciekawe kto tak namiętnie oddaje glosy na Panią K.? Jestem pewien, że ona sama. Czym zasłynęła? Lanserka. Pani K., proszę zostawić już ten telefon i dać wygrać komuś kto na to zasługuje... Trochę klasy ;)

jjas54 (gość)

myślę że tą panią opanowała tzw. żądza władzy i samouwielbienia. w sumie nie dokonała niczego dla dzieci i miasta natomiast lansuje samą siebie. że tacy ludzie mają odwagę kandydować.....

JADEbokiem (gość)

Żałosne... Kto zostanie człowiekiem roku? No oczywiście NASZ "wszystko robiący" pan prezydent, z którym zaszalejemy na sylwestrze wraz z "kejt rajan" - tyle pieniędzy wydać na taki bez sens. No, ale cóż dużo mówić - pan prezydent jest ceniony za tak wiele ... IMPREZ w naszym mieście, a tak naprawdę gówno robi.

Obserwator (gość)

A czy ten co zbiera młynki zrobił coś dobrego dla innych. Skoro ma taką kasę że może się zajmować kolekcjonerstwem to może lepiej niech zacznie wspierać biedne, chore dzieci. Smutne dla mnie jest to że za młynki ktoś zaproponował go do nagrody i jego kolegę z przychodni weterynaryjnej w mierzęcicach. Proponuję typować osoby takie które są wzorem dla innych w niesieniu pomocy, te dzięki którym innym żyje się lepiej.

starfrombar (gość) (Katarzyna Kapusta)

Gdybym był mieszkańcem Wojkowic, a jedyną rozpoznawalną informacją na temat tego miasta miałaby być informacja o młynku... Kaśka : to jest dopiero żałosne..Pulitzer w kategorii:re roku.