Biskup Tadeusz Pieronek o kondycji polskiego Kościoła i filmie "Kler" [WIDEO]

Właśnie ukazała się książka "Ojciec, czyli o Pieronku". Jest to opowieść różnych osób o biskupie Tadeuszu Pieronku. Czy sam biskup czytał już książkę? Czy ma do siebie dystans? Kanonista opowiedział o kondycji polskiego Kościoła i filmie "Kler". Czy podoba mu się to, w jaki sposób mówi się dziś o Kościele w Polsce?

Źródło: TVN

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

10.10.2018, 23:06

Idźcie na film "Kler" .To cały polski i nie tylko kościół w pigułce . Po obejrzeniu nie pójdziecie już więcej do kościoła, nie dacie ani złotówki na tacę ani tym bardziej nie będziecie się spowiadać żadnemu księdzu .

10.10.2018, 20:26

Degraduję go do stopnia kleryka .

09.10.2018, 20:16

Biskup bez Diecezji. Na utrzymaniu Diecezji Sosnowieckiej. Taki mądrala nierób.

09.10.2018, 18:44

Jeden z najbardziej mądrych i rozsądnych biskupów tego kościoła. Tylko można bić brawo. Za to i za całokształt.

09.10.2018, 17:23

Szanowni "szarlot"i pozostali ! Ja wiem prawda boli a więc co mówi bp.Pieronek ma sens.
Taka jest prawda i w dobie internetu nie da się nic"wymieść"pod dywan.

09.10.2018, 11:03

Biskupie jest mi wstyd za podstawę jaka ksiądz prezentuje ,dziwię się wyższym ze nie ma na niego (bata )

09.10.2018, 07:47

Pieronek - działacz PO. Niszczy kościół od środka.

08.10.2018, 16:08

Sam pewni ma nie jedno molestowanie na koncie

08.10.2018, 11:57

Najlepsze że gosciu wymija sie dokładnie takim samym językiem ochodząc temat jak w filmie Kler. Widać nawet nie zauważyli ze ten film był o nich skoro nawet teraz nie umieją podejśc inaczej do tematu. Zatrudnili by sobie speca od PR bo nie strzelają sobie tylko w stope ale odrąbują całą noge :D

08.10.2018, 11:35

czy biskup Pieronek zapisał się w końcu do PO czy tylko ich wspiera duchowo?