Będzin: "Będzińskie podziemia" zwiedzisz w roku 2012 [FOTO+FILM]

Już za rok będzińskie podziemia będą dostępne dla mieszkańców i turystów. We wtorek jako pierwsi mieliśmy okazję je zwiedzić tuż przed rozpoczęciem rewitalizacji, która rozpocznie się już w lipcu. Zobaczcie naszą fotorelację ...Czytaj także:

Władze zapowiadają rewitalizację Wzgórza Zamkowego w Będzinie

Co dalej ze Wzgórzem Zamkowym w Będzinie?∨ Czytaj dalejKomentarze (19)

avatar
avatar
iza (gość)

DLACZEGO ŁUKASZEK NIE PÓJDZIE NA WAGONIK ALBO NA ŚCIANE SPOTKAŃ TYLKO POKAZUJE SIĘ NA PROSTYCH ODCINKACH CO BOI SIĘ ŻE SOBIE POBRUDZI GARNITUR ALBO MA CYKORA POWINIEN ZABRAĆ ZE SOBĄ ŚIEMIŃSKĄ ŻEBY MU TRZYMAŁA NOCNIK

avatar
czytelniczka (gość)

"- Koncepcja jest na tyle kompleksowa, że nasz najcenniejszy walor tj. Wzgórze Zamkowe, może przemienić się w prawdziwą perłę regionu - stwierdza prezydent Będzina Radosław Baran – Planowane jest wybudowanie miasteczka rycerskiego z amfiteatrem. Na samym Wzgórzu zaplanowano m.in. rekonstrukcję części starego grodziska, dawnych murów obronnych, wału średniowiecznego. Tajemniczy charakter temu unikatowemu miejscu nadałoby również 15 magicznych miejsc podkreślonych światłem i małą architekturą z kamienia wapiennego. Powstałyby zatem Miejsca: Miłości, Oświadczyn, Zadumy, Portretu, Tajemnicy itp. Atrakcją turystyczną będzie również udostępnienie turystom będzińskich podziemi." to notka ze strony UM, można poczytać więcej pod linkiem
http://www.bedzin.pl/default.aspx?docId=14691&newsId=1034&templId=8
trochę ogłady panie Łukaszu

avatar
wielbicielki (gość)

Kupił sobie nasz pucułowaty przystojniak specjalny garnitur nie brudzący się. To coś takiego jak on ma rączki ...nie brudzące się pracą!!

avatar
Adrian (gość) ARC

Brednie i bujdy. Odpowiedział na pytania kilku osób, a potem cierpliwie odpowiadał każdemu na pytania indywidualnie. Można było podejść i zadać pytanie

avatar
oburzona (gość)

ludzie oczerniacie ZA WSZYSTKO go,a on nie spoczął na laurach i remontuje nasze miasto,robi porządki w nim,coś działa! pomyslcie,co byście mówili,gdyby tego nie robił,hę???

avatar
olga (gość)

gość jest w porządku,pokazał to m.innimi idąc tam w podziemia i nie bojąc się pobrudzić w garniturze.nie jest jakimś burakim i zarozumialcem.życzę mu jak najlepiej.

avatar
Ondrej (gość)

To czy zwiedzę podziemia w 2012 to się dopiero okaże. Z ust Łukaszenki słyszałem o trzech latach rewaloryacji Góry Zamkowej...

avatar
ARC (gość) R

A czym był ten jego "występ" 10 maja, jak nie PR-em?! Nawet ludziom do głosu nie dał dojść! Skandal!
Popierałbym jego działania, gdybym w tym widział głowę i jakiś sens, ale na razie to bazowanie na projektach poprzednika. Nic się nie zmienia - same frazesy i obietnice!

avatar
mieszkaniec (gość)

Bardzo zabolało, ze nowy prezydent chce cos zrobic i zmienic wizerunek naszego miasta. zwolennicy poprzedniego prezydenta nie mogą jeszcze pogodzic sie z porażką i dają upust swojej złości na tym forum. Przestańcie pisać te bzdury !

avatar
R (gość)

Cześć pieski Barana!!!
Jak widzę, to skowyty pomału ustają, jedynie Pani obserwatorka trwa dzielnie przy swojej krytyce, ale i jej pomału kończą się argumenty. Jak widać, nowy prezydent wprowadził świetną jakość zarządzania w UM i spółkach podległych, ma gość wizję co do rozwoju miasta i umie ją wprowadzać w życie. Nie koncentuje się, jak jego poprzednik, tylko na PR-rze, a zajmuje się konkretnymi projektami i wciela je w życie. Gratuluję Panie Łukaszu!!! Trzymam kciuki, aby udało sie Panu poddżwignąć to miasto ze zgliszcz pozostawionych przez PO.
Pozdrawiam wszystkich.

Wybierz kategorię