Wiemy już, jak będzie wyglądał świąteczny katalog Avon. Katalog 17 2013 nosi tytuł "Gwiazdka". Obowiązuje od 28 listopada do 26 grudnia. Gwiazdami katalogu są bracia Golcowie z rodzinami.

Avon: Katalog 17 2013: Gwiazdka


Katalog obowiązuje od 28 listopada do 26 grudnia 2013. Od pierwszej strony możemy oglądać świąteczne stylizacje rodzin Golców. Cały katalog utrzymany jest w tym samym, świątecznym klimacie.

Świąteczne wydanie to sporo propozycji prezentów. Możemy wybierać pośród zestawów kosmetyków do pielęgnacji lub kolorowych, zestawów perfum lub biżuterii.

Avon: Katalog 17 2013: Dwustronna sukienka


Na uwagę zasługuje wyjątkowo dziwny twór, jakim jest dwustronna sukienka. W katalogu reklamowana jest jako "16 w 1". Można zawiązać ją na kilka sposobów. Z jednej strony jest czarna, z drugiej złota... Dostępna jest w rozmiarach S, M, L i XL, a kosztuje 99,99 zł.

Avon: Katalog 17 2013: Prezent


W świątecznym numerze nie mogło również zabraknąć propozycji prezentów dla dzieci. Uwagę przyciąga kolekcja Barbie - od szamponu po błyszczyk. W sam raz dla dziewczynki, która chce szybko dorosnąć.

Chcesz więcej?
Zobacz następny katalog: Avon 1 2014 Wielka wyprzedaż [ONLINE PDF]

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bidet (gość)

A gdzie jest zaznacozne, ze artykuł jest reklamą - przecież to obowiązek wydawcy. Zrzut ekranu zrobiony trafi gdzie trzeba