Wiemy już, jakie promocje na koniec roku proponuje Avon. Katalog 1 2014 obowiązuje od 27 grudnia 2013 do 16 stycznia 2014. Nosi tytuł Wielka wyprzedaż. Ceny w katalogu są obniżone przeważnie o 50%.

Avon: Katalog 1 2014: Wielka wyprzedaż


Katalog pt. Wielka wyprzedaż zaczyna obowiązywać zaraz po świętach, 27 grudnia 2013. Będzie ważny do 16 stycznia 2014. W kolejnym katalogu może zabraknąć niektórych produktów z obecnej oferty.

Ten katalog jest szczuplejszy niż poprzednie. Zazwyczaj katalogi Avon mają ponad 200 stron. Ten jest krótszy, ma ich tylko 164. Ale to nie znaczy, że jest w nim mniej ciekawych propozycji.

Avon: Katalog 1 2014: Wielka wyprzedaż


Z informacji na okładne wynika, że ceny są obniżone nawet o 70%. Z reguły jednak produkty są tańsze o połowę. Ponadto niektóre pozycje (dotyczy to głównie akcesoriów, biżuterii, perfum) są tańsze, jeśli dokonamy zakupów z całego katalogu za określoną kwotę.

Jeszcze jest za wcześnie na ten katalog? Mamy też poprzedni.
Zobacz też świąteczny katalog Avon 17 2013 Gwiazdka [ONLINE PDF]

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Będzie ciekawie...będzie bardzo...bardzo ciekawie. To dobrze, bo przynajmniej będzie coś lepszego łatwiej kupić. A sprzęt elektroniczny, który jest tak popularny, w tych dniach jeszcze drożeje.